Darmowe Gry

Lwy z kolorów farb

Gra w dzieci i dla dzieci

Lwy z kolorów farb

Lwy z kolorów farb Ocena: 3/10

Gra lwy z kolorów farb

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Zestaw kolorowych farbdzikich zwierząt. W tej grze edukacyjnej można pomalować w kolorze lwa, króla dżungli. Wybierz kolory z pędzla i kliknij na lwa, który ma ten ton zabarwienia,cały teren do malowania tego koloru. Instrukcje: Użyj myszki, aby pokolorować obrazek z pędzla. Wystarczy kliknąć na kolor, a następnie na lwa. Można malować wszystkimi kolorami, które chcesz. Można malować realistycznie, jak oni naprawdę są, a następnie w sposób twórczy, z wszystkich kolorów, które chcesz.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 37492 razy on-line. Klasyfikacja 487 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 2810 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 37492 razy
Lwy z kolorów farb

Lew jestkrólem dżungli,zwierzę, które jest na szczycie piramidy łańcucha pokarmowego. W tej grze masz kolorowanka lew malować wszystkimi kolorami, aby wyrazić swoją kreatywność. Możesz użyć wyobraźni i staram się być realistyczne, aefekt końcowy wygląda jak prawdziwa. Mają wielką paletę dźwięków do wykorzystania. Szczoteczką pobiera paleta i kliknij obszar zwierzęcia do pełnego koloru. Lwy sąulubione zwierzę dzieci, filmów i filmów dokumentalnych. Na pewno cieszyć się dzieci z tej gry, które pozwolą im rozwijać ich zdolności.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Lwy z kolorów farb w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Dzieci i dla Dzieci o nazwie Lwy z kolorów farb. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Lwy z kolorów farb i jest to związane Dzieci i dla Dzieci. Nasza nowa gra Lwy z kolorów farb jest jedna z najlepszych gier Dzieci i dla Dzieci znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Lwy z kolorów farb, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Lwy z kolorów farb
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry dzieci i dla dzieci

Dodać słowa z liter GRAĆ ►

Dodać słowa z liter

5
5 po 10 - 16146 głosów
Zagrał
117436
razy

Ustaw połączenie liter do tworzenia słów. Trzeba mieć słownictwa angielskiego w tej grze językowej. Otoseria liter w kwadraty, jak pionki w grze. Trzeba umieszczać te wióry, aby w taki sposób, aby utworzyć wyraz że istnieje. Mają szereg możliwości przedstawionych w lewym górnym rogu. Nie widać, że rozwiązane i opuszczeniu. Umieścić wszystkie litery w celu utworzenia słowa i dać Sprawdź, czy ma ...

Shin Chan 2 GRAĆ ►

Shin chan 2

5
5 po 10 - 15000 głosów
Zagrał
108896
razy

Jest to gra dla Shin Chan fanów. Jeśli spodobała pierwsza część testu z tym więcej opcji. Użyj myszki aby Shin-Chan charakter.

Moda dla Myszy GRAĆ ►

Moda dla myszy

4
4 po 10 - 5294 głosów
Zagrał
82072
razy

W tej grze możesz ubierać te urocze myszy Walt Disney, Mickey i Minnie, a tym samym wybrać ubrania, które musisz nosić. Baw się z tego ubrania pasujące do gry, aby sprawdzić, czy można być modne! Musisz być ukończenie ich szafa.Garnitur dla każdego, buty, spodnie, sukienki i oczywiście szczegóły dotyczące makijażu. Ponadto można również dostosować się dekoracje z kwiatów, balonów i motyli. Kl ...