Darmowe Gry

Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe

Gra w Dora poznaje świat

Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe

Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe Ocena: 5/10

Gra Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze, trzeba ubierać Dora na jej przyjęcie urodzinowe., Aby wybrać strój, przeciągać elementy do sylwetki Dora, używać myszki. Nasz przyjaciel kocha kolory, więc trzeba zrobić garnitur wielu kolorach. Odzież, że jest zabawny i miły dla swojej partii. Wszyscy lubimy imprezy urodzinowe i jak ona ma tak wielu przyjaciół patrzeć dość.Postać z kreskówki, który kocha i uczy dzieci.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 87472 razy on-line. Klasyfikacja 142 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 7894 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 87472 razy
Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe

Widzimy pakiet prezenty urodzinowe, ponieważ jest to partia, która zaprosiła nas. Trzeba pomóc naszym Dora amid Explorer wybierając ubrania dla dziewczyn. Musisz zrobić dla niej strój, w wielu kolorach, ładne i nowoczesne. On jest bohaterem serii kreskówki, która uczy dzieci o geografii i historii. Mieszka przygody z przyjaciółmi na całym świecie. Dzieci są ich koledzy podróżnicy. Teraz trzeba pomóc dziewczynie wybrać ubrania z spodnie, koszule, koloru włosów, buty, rękawiczki i wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze się ubierać.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Dora poznaje świat o nazwie Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe i jest to związane Dora poznaje świat. Nasza nowa gra Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe jest jedna z najlepszych gier Dora poznaje świat znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Dora poznaje świat

Dora poznaje świat w puzzle szkoły GRAĆ ►

Dora poznaje świat w puzzle szkoły

4
4 po 10 - 11166 głosów
Zagrał
130285
razy

Fantastyczne Dora poznaje świat pojawia się w tej układanki z jej wiernych Butek przyjaciel małpa. Są przed szkołą, tuż przed pójściem do klasy. Musisz wypełnić puzzle 25 sztuk, aby zobaczyć pełny obraz prawidłowo. Jeśli uważasz, że to trochę trudne, można włączyć prowadnice pokazać sylwetkę kawałki w środku układanki. Aby umieścić elementy należy ...

puzzle Dora poznaje świat GRAĆ ►

Puzzle Dora poznaje świat

5
5 po 10 - 10050 głosów
Zagrał
92529
razy

Na obraz tej zagadki wydaje się Dora i jej małpa z czerwone buty idąc ścieżką. Aby móc zobaczyć obraz z nich w lesie należy budować układanki i umieścić każdy z elementów w odpowiednim miejscu. Chociaż obejrzysz wiele elementów, nie martw się, bo na pewno będzie można go rozwiązać bez większych trudności. Aby umieścić kawałki, najpierw wybierz element i przeciągnij mysz ...