Darmowe Gry

Czyny Wyrzynarki Dory Odkrywców w Huśtawki

Gra w Dora poznaje świat

Czyny Wyrzynarki Dory Odkrywców w Huśtawki

Czyny Wyrzynarki Dory Odkrywców w Huśtawki Ocena: 5/10

Gra Czyny Wyrzynarki Dory Odkrywców w Huśtawki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze masz do układanki z odkrywców Dora, kiedy to kołysanie. W przypadku, użyj myszy i przeciągnij elementy, aby dopasować je.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 87236 razy on-line. Klasyfikacja 141 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 8090 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 87236 razy
Czyny Wyrzynarki Dory Odkrywców w Huśtawki

bajki w XXI wieku, postać z kreskówek, postaci gier video,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Czyny Wyrzynarki Dory Odkrywców w Huśtawki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Dora poznaje świat o nazwie Czyny Wyrzynarki Dory Odkrywców w Huśtawki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Czyny Wyrzynarki Dory Odkrywców w Huśtawki i jest to związane Dora poznaje świat. Nasza nowa gra Czyny Wyrzynarki Dory Odkrywców w Huśtawki jest jedna z najlepszych gier Dora poznaje świat znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Czyny Wyrzynarki Dory Odkrywców w Huśtawki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Czyny Wyrzynarki Dory Odkrywców w Huśtawki
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Dora poznaje świat

Dora poznaje świat w puzzle szkoły GRAĆ ►

Dora poznaje świat w puzzle szkoły

4
4 po 10 - 11166 głosów
Zagrał
130285
razy

Fantastyczne Dora poznaje świat pojawia się w tej układanki z jej wiernych Butek przyjaciel małpa. Są przed szkołą, tuż przed pójściem do klasy. Musisz wypełnić puzzle 25 sztuk, aby zobaczyć pełny obraz prawidłowo. Jeśli uważasz, że to trochę trudne, można włączyć prowadnice pokazać sylwetkę kawałki w środku układanki. Aby umieścić elementy należy ...

puzzle Dora poznaje świat GRAĆ ►

Puzzle Dora poznaje świat

5
5 po 10 - 10050 głosów
Zagrał
92529
razy

Na obraz tej zagadki wydaje się Dora i jej małpa z czerwone buty idąc ścieżką. Aby móc zobaczyć obraz z nich w lesie należy budować układanki i umieścić każdy z elementów w odpowiednim miejscu. Chociaż obejrzysz wiele elementów, nie martw się, bo na pewno będzie można go rozwiązać bez większych trudności. Aby umieścić kawałki, najpierw wybierz element i przeciągnij mysz ...

Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe GRAĆ ►

Przebrania Dora na jej przyjęcie urodzinowe

5
5 po 10 - 7894 głosów
Zagrał
87472
razy

W tej grze, trzeba ubierać Dora na jej przyjęcie urodzinowe., Aby wybrać strój, przeciągać elementy do sylwetki Dora, używać myszki. Nasz przyjaciel kocha kolory, więc trzeba zrobić garnitur wielu kolorach. Odzież, że jest zabawny i miły dla swojej partii. Wszyscy lubimy imprezy urodzinowe i jak ona ma tak wielu przyjaciół patrzeć dość.Postać z kreskówki, który kocha i uczy dzieci.