Darmowe Gry

Obcy Ratownicze z Toy Story 3

Gra w Disney

Obcy Ratownicze z Toy Story 3

Obcy Ratownicze z Toy Story 3 Ocena: 6/10

Gra Obcy Ratownicze z Toy Story 3

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tym bezpłatne gry on-line, masz grać pierwszą misję z Toy Story 3, który ma uratować wszystkich cudzoziemców od swoich porywaczy. Wybierz swoją ulubioną postać, odblokować klatki, skakać i uważaj na szkodliwych obiektów i pułapek! Pamiętaj, że jeśli przytrzymać Strzałka w górę, będzie w stanie utrzymać się w powietrzu.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 18378 razy on-line. Klasyfikacja 1082 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 954 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 18378 razy
Obcy Ratownicze z Toy Story 3

Toy Story 3, Buzz, grze platformowej

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Obcy Ratownicze z Toy Story 3 w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Disney o nazwie Obcy Ratownicze z Toy Story 3. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Obcy Ratownicze z Toy Story 3 i jest to związane Disney. Nasza nowa gra Obcy Ratownicze z Toy Story 3 jest jedna z najlepszych gier Disney znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Obcy Ratownicze z Toy Story 3, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Obcy Ratownicze z Toy Story 3
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Disney

Kolory do Zygzak McQueen GRAĆ ►

Kolory do Zygzak McQueen

7
7 po 10 - 218634 głosów
Zagrał
1523423
razy

W tej grze możesz pokolorować głównego bohatera w filmie Pixar, Cars, Zygzak McQueen i obok można umieścić znak, który chcesz, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramon, Luigi lub Flo. Możesz zmienić koła samochodu i kolor lakieru. Także wybrać, który pojawi się w grze z bohaterem z Disney i Pixar filmu Cars. Niektóre przygody żyli na kilka samochodów, które miały życie i o przyjaźni i odwadze. Kolor czerwony sam ...

Samochody scena animatora GRAĆ ►

Samochody scena animatora

5
5 po 10 - 150568 głosów
Zagrał
1471001
razy

Dzieci dostosować grę do głównego bohatera w filmie Disney Cars, błyskawica McQueen, można malować kolor chcesz wyglądać lepiej i na drogach.

Kurczak Mały GRAĆ ►

Kurczak Mały

4
4 po 10 - 96120 głosów
Zagrał
634639
razy

He's nieodebranych autobus ponownie i jeśli nie pomoże mu to będzie za późno szkoły. Użyj strzałek, aby poprzez bezpośrednie Chicken Oakey Oaks. Uważaj na przeszkody po drodze. Twoim zadaniem jest reas szkolnego przed czasem zabraknie! Należy unikać samochodów, ogień hydrant, krakowanej bruk, bugglegum, kałuże ropy i tryskaczowych. Użyj skateboard iść szybciej, ale trzymanie się drogi. Aby wyłąc ...