Darmowe Gry

Mała Syrenka

Gra w Disney

Mała Syrenka

Mała Syrenka Ocena: 3/10

Gra Mała Syrenka

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ariel, Mała Syrenka, kocha jej przyjaciół i rodziny dużo, i chce, aby dary pięknych pól i dać im do nich. Możesz teraz też! Na ekranie głównym, kliknij przycisk, aby wybrać kartę. Nie martw się, zawsze możesz wrócić do dokonywania więcej prezentów świętego Walentego. Można wydrukować swój projekt w sposób bardzo przyjemny i łatwy.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 333703 razy on-line. Klasyfikacja 16 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 32878 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 333703 razy
Mała Syrenka

Chcesz zaprojektować dar twój swój Walentynki? Teraz możesz zrobić z Małej Syrenki. Możesz ozdobić pudełko lub kartę z dekoracji Walentynki dać to wszystko do osoby, którą kochasz najbardziej.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Mała Syrenka w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Disney o nazwie Mała Syrenka. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Mała Syrenka i jest to związane Disney. Nasza nowa gra Mała Syrenka jest jedna z najlepszych gier Disney znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Mała Syrenka, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Mała Syrenka
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Disney

Kolory do Zygzak McQueen GRAĆ ►

Kolory do Zygzak McQueen

7
7 po 10 - 218624 głosów
Zagrał
1521801
razy

W tej grze możesz pokolorować głównego bohatera w filmie Pixar, Cars, Zygzak McQueen i obok można umieścić znak, który chcesz, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramon, Luigi lub Flo. Możesz zmienić koła samochodu i kolor lakieru. Także wybrać, który pojawi się w grze z bohaterem z Disney i Pixar filmu Cars. Niektóre przygody żyli na kilka samochodów, które miały życie i o przyjaźni i odwadze. Kolor czerwony sam ...

Samochody scena animatora GRAĆ ►

Samochody scena animatora

5
5 po 10 - 150512 głosów
Zagrał
1469275
razy

Dzieci dostosować grę do głównego bohatera w filmie Disney Cars, błyskawica McQueen, można malować kolor chcesz wyglądać lepiej i na drogach.

Kurczak Mały GRAĆ ►

Kurczak Mały

4
4 po 10 - 96056 głosów
Zagrał
632058
razy

He's nieodebranych autobus ponownie i jeśli nie pomoże mu to będzie za późno szkoły. Użyj strzałek, aby poprzez bezpośrednie Chicken Oakey Oaks. Uważaj na przeszkody po drodze. Twoim zadaniem jest reas szkolnego przed czasem zabraknie! Należy unikać samochodów, ogień hydrant, krakowanej bruk, bugglegum, kałuże ropy i tryskaczowych. Użyj skateboard iść szybciej, ale trzymanie się drogi. Aby wyłąc ...