Darmowe Gry

Piorun

Gra w Disney

Piorun

Piorun Ocena: 7/10

Gra Piorun

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Pomoc dla Piorun ratowania i Penny. Do tego trzeba będzie skakać z budynków i uniknąć spadającym platform. Strzeż się złego Dr agentów Calico. Użyj X i Z, aby przejść do ataku.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 82572 razy on-line. Klasyfikacja 151 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 10038 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 82572 razy
Piorun

Bolt, Penny, Disney Pies, Piorun,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Piorun w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Disney o nazwie Piorun. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Piorun i jest to związane Disney. Nasza nowa gra Piorun jest jedna z najlepszych gier Disney znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Piorun, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Piorun
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Disney

Kolory do Zygzak McQueen GRAĆ ►

Kolory do Zygzak McQueen

7
7 po 10 - 218624 głosów
Zagrał
1521801
razy

W tej grze możesz pokolorować głównego bohatera w filmie Pixar, Cars, Zygzak McQueen i obok można umieścić znak, który chcesz, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramon, Luigi lub Flo. Możesz zmienić koła samochodu i kolor lakieru. Także wybrać, który pojawi się w grze z bohaterem z Disney i Pixar filmu Cars. Niektóre przygody żyli na kilka samochodów, które miały życie i o przyjaźni i odwadze. Kolor czerwony sam ...

Samochody scena animatora GRAĆ ►

Samochody scena animatora

5
5 po 10 - 150512 głosów
Zagrał
1469275
razy

Dzieci dostosować grę do głównego bohatera w filmie Disney Cars, błyskawica McQueen, można malować kolor chcesz wyglądać lepiej i na drogach.

Kurczak Mały GRAĆ ►

Kurczak Mały

4
4 po 10 - 96056 głosów
Zagrał
632058
razy

He's nieodebranych autobus ponownie i jeśli nie pomoże mu to będzie za późno szkoły. Użyj strzałek, aby poprzez bezpośrednie Chicken Oakey Oaks. Uważaj na przeszkody po drodze. Twoim zadaniem jest reas szkolnego przed czasem zabraknie! Należy unikać samochodów, ogień hydrant, krakowanej bruk, bugglegum, kałuże ropy i tryskaczowych. Użyj skateboard iść szybciej, ale trzymanie się drogi. Aby wyłąc ...