Darmowe Gry

Marie i Wielkie Poszukiwanie Diamentów

Gra w Disney

Marie i Wielkie Poszukiwanie Diamentów

Marie i Wielkie Poszukiwanie Diamentów Ocena: 6/10

Gra Marie i Wielkie Poszukiwanie Diamentów

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Marie, z Aryskotraci, leży w galerii w Paryżu pełną biżuterii.Wybór klejnotów najpiękniejszych są na wyświetlaczu. Diamenty, rubiny, szafiry, szmaragdy, setki kamieni najcenniejszych. Nagle gaśnie światło i wszystko jest ciemno! Co to jest? Kiedy zapali się ponownie, wszystkie klejnoty zniknęły! Co za bałagan! Pomoc Marie znaleźć biżuterię. Zbieraj diamenty i znaleźć wyjście, jeśli znajdziesz naszyjnik, otrzymasz dodatkowe punkty, i uważaj na psy! Użyj klawiszy strzałek, aby kontrolować ruch Marie i używać spacji, aby dokonać skoku.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 222274 razy on-line. Klasyfikacja 37 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 27498 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 222274 razy
Marie i Wielkie Poszukiwanie Diamentów

W Aryskotraci jest film Disneya, który opowiada historię rodziny kotów. Diamenty koty nosić je na kołnierzach, jak klejnoty.Gra to gra platformowa, w której kot ma iść jeden ekran zbieranie diamentów. Ta gra pochodzi z gier Disney.co.uk. Przejdź meble w meble iść zebrać wszystkie klejnoty i diamenty są wszędzie. Trzeba ograć psy, bo każdy wie, że psy i koty są złe.Bardzo zabawna i wciągająca gra, w szczególności dla dzieci kaczka.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Marie i Wielkie Poszukiwanie Diamentów w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Disney o nazwie Marie i Wielkie Poszukiwanie Diamentów. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Marie i Wielkie Poszukiwanie Diamentów i jest to związane Disney. Nasza nowa gra Marie i Wielkie Poszukiwanie Diamentów jest jedna z najlepszych gier Disney znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Marie i Wielkie Poszukiwanie Diamentów, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Marie i Wielkie Poszukiwanie Diamentów
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Disney

Kolory do Zygzak McQueen GRAĆ ►

Kolory do Zygzak McQueen

7
7 po 10 - 218624 głosów
Zagrał
1521801
razy

W tej grze możesz pokolorować głównego bohatera w filmie Pixar, Cars, Zygzak McQueen i obok można umieścić znak, który chcesz, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramon, Luigi lub Flo. Możesz zmienić koła samochodu i kolor lakieru. Także wybrać, który pojawi się w grze z bohaterem z Disney i Pixar filmu Cars. Niektóre przygody żyli na kilka samochodów, które miały życie i o przyjaźni i odwadze. Kolor czerwony sam ...

Samochody scena animatora GRAĆ ►

Samochody scena animatora

5
5 po 10 - 150512 głosów
Zagrał
1469275
razy

Dzieci dostosować grę do głównego bohatera w filmie Disney Cars, błyskawica McQueen, można malować kolor chcesz wyglądać lepiej i na drogach.

Kurczak Mały GRAĆ ►

Kurczak Mały

4
4 po 10 - 96056 głosów
Zagrał
632058
razy

He's nieodebranych autobus ponownie i jeśli nie pomoże mu to będzie za późno szkoły. Użyj strzałek, aby poprzez bezpośrednie Chicken Oakey Oaks. Uważaj na przeszkody po drodze. Twoim zadaniem jest reas szkolnego przed czasem zabraknie! Należy unikać samochodów, ogień hydrant, krakowanej bruk, bugglegum, kałuże ropy i tryskaczowych. Użyj skateboard iść szybciej, ale trzymanie się drogi. Aby wyłąc ...