Darmowe Gry

Kurczak Mały

Gra w Disney

Kurczak Mały

Kurczak Mały Ocena: 4/10

Gra Kurczak Mały

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

He's nieodebranych autobus ponownie i jeśli nie pomoże mu to będzie za późno szkoły. Użyj strzałek, aby poprzez bezpośrednie Chicken Oakey Oaks. Uważaj na przeszkody po drodze. Twoim zadaniem jest reas szkolnego przed czasem zabraknie! Należy unikać samochodów, ogień hydrant, krakowanej bruk, bugglegum, kałuże ropy i tryskaczowych. Użyj skateboard iść szybciej, ale trzymanie się drogi. Aby wyłączyć skateboard, naciśnij klawisz spacji. Nie ma czasu frezzer że czasowo zawiesza czasie i nie są kawałki, które objęte Sky, to lepiej wybrać się na dodatkowe punkty. Pamiętaj, aby pobyt w ruchu, jeśli to możliwe, trawa, piasek i młotek licytacyjny zwolnił Cię. Użyj otwartych studzienek włazowych jako skrótów pod Oakey Oaks! Im więcej czasu na zakończenie, tym więcej punktów otrzymasz za końcowy wynik!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 632058 razy on-line. Klasyfikacja 9 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 96056 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 632058 razy
Kurczak Mały

Kurczak Mały, młody kogut, Abby Mallard, ryby z wody, Foxy Loxy, Goosey Loosey,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Kurczak Mały w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Disney o nazwie Kurczak Mały. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Kurczak Mały i jest to związane Disney. Nasza nowa gra Kurczak Mały jest jedna z najlepszych gier Disney znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Kurczak Mały, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Kurczak Mały
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Disney

Kolory do Zygzak McQueen GRAĆ ►

Kolory do Zygzak McQueen

7
7 po 10 - 218624 głosów
Zagrał
1521801
razy

W tej grze możesz pokolorować głównego bohatera w filmie Pixar, Cars, Zygzak McQueen i obok można umieścić znak, który chcesz, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramon, Luigi lub Flo. Możesz zmienić koła samochodu i kolor lakieru. Także wybrać, który pojawi się w grze z bohaterem z Disney i Pixar filmu Cars. Niektóre przygody żyli na kilka samochodów, które miały życie i o przyjaźni i odwadze. Kolor czerwony sam ...

Samochody scena animatora GRAĆ ►

Samochody scena animatora

5
5 po 10 - 150512 głosów
Zagrał
1469275
razy

Dzieci dostosować grę do głównego bohatera w filmie Disney Cars, błyskawica McQueen, można malować kolor chcesz wyglądać lepiej i na drogach.

Mała Syrenka GRAĆ ►

Mała Syrenka

3
3 po 10 - 32878 głosów
Zagrał
333703
razy

Ariel, Mała Syrenka, kocha jej przyjaciół i rodziny dużo, i chce, aby dary pięknych pól i dać im do nich. Możesz teraz też! Na ekranie głównym, kliknij przycisk, aby wybrać kartę. Nie martw się, zawsze możesz wrócić do dokonywania więcej prezentów świętego Walentego. Można wydrukować swój projekt w sposób bardzo przyjemny i łatwy.