Darmowe Gry

Poszukiwanie Skarbu Atlantis Milo

Gra w Disney

Poszukiwanie Skarbu Atlantis Milo

Poszukiwanie Skarbu Atlantis Milo Ocena: 4/10

Gra Poszukiwanie Skarbu Atlantis Milo

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Zagraj w klasyczną grę w historii, ale w wersji Disney. Chronić tajemnicę Atlantydy! Ukryte skarby ich nie znaleźć. Umieścić pułapkę zawirowania w części oceanu do wroga spada. Aby osłabić siły wroga, znaleźć skarby zanim znajdą swoje. Gdy znajdziesz skarb wroga, masz trzy dodatkowe obroty. Ale uważaj, jeśli znajdziesz ich wiruje pułapkę, tracisz kolejkę. Gra pochodzi z Disney.co.uk Gry.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 32258 razy on-line. Klasyfikacja 530 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 3040 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 32258 razy
Poszukiwanie Skarbu Atlantis Milo

Disney gra, która sprawia, że ​​wersja klasycznej gry tonących statków. Musisz umieścić swoje statki na ekranie tak, aby przeciwnik ich nie znaleźć. Posiada również kilka pułapek, jeśli wróg znajdzie utracone zmiany. Znajdź swoje łodzie i statki wroga przed eliminując wszystkie znaleźć Ciebie. Szukać i zniszczyć flotę przeciwnika. Śledzić historię Atlantydy i jej bohaterów w tej grze statków.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Poszukiwanie Skarbu Atlantis Milo w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Disney o nazwie Poszukiwanie Skarbu Atlantis Milo. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Poszukiwanie Skarbu Atlantis Milo i jest to związane Disney. Nasza nowa gra Poszukiwanie Skarbu Atlantis Milo jest jedna z najlepszych gier Disney znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Poszukiwanie Skarbu Atlantis Milo, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Poszukiwanie Skarbu Atlantis Milo
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Disney

Kolory do Zygzak McQueen GRAĆ ►

Kolory do Zygzak McQueen

7
7 po 10 - 218624 głosów
Zagrał
1521801
razy

W tej grze możesz pokolorować głównego bohatera w filmie Pixar, Cars, Zygzak McQueen i obok można umieścić znak, który chcesz, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramon, Luigi lub Flo. Możesz zmienić koła samochodu i kolor lakieru. Także wybrać, który pojawi się w grze z bohaterem z Disney i Pixar filmu Cars. Niektóre przygody żyli na kilka samochodów, które miały życie i o przyjaźni i odwadze. Kolor czerwony sam ...

Samochody scena animatora GRAĆ ►

Samochody scena animatora

5
5 po 10 - 150512 głosów
Zagrał
1469275
razy

Dzieci dostosować grę do głównego bohatera w filmie Disney Cars, błyskawica McQueen, można malować kolor chcesz wyglądać lepiej i na drogach.

Kurczak Mały GRAĆ ►

Kurczak Mały

4
4 po 10 - 96056 głosów
Zagrał
632058
razy

He's nieodebranych autobus ponownie i jeśli nie pomoże mu to będzie za późno szkoły. Użyj strzałek, aby poprzez bezpośrednie Chicken Oakey Oaks. Uważaj na przeszkody po drodze. Twoim zadaniem jest reas szkolnego przed czasem zabraknie! Należy unikać samochodów, ogień hydrant, krakowanej bruk, bugglegum, kałuże ropy i tryskaczowych. Użyj skateboard iść szybciej, ale trzymanie się drogi. Aby wyłąc ...