ALT DE LA IMAGEN

Najsilniejsze Ciężarówka

Gra w Ciężarówki

Najsilniejsze Ciężarówka

Najsilniejsze Ciężarówka Ocena: 5/10

GRA NAJSILNIEJSZE CIężARóWKA

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Napęd na świecie najsilniejsze ciężarówek aż do mety w tym gra 3D z realistyczną fizykę. Wykorzystanie mocy, precyzji i równowagę dostarczyć ładunek na terenie kursu. Instrukcje: masz na dysku elegancko i bezpiecznie, czy straci swój cenny ładunek i dostać mniej punktów. Kontroli ciężarówkę ze strzałkami.

Razy Grał:

Ta gra został rozegrany 1125901 razy on-line. Klasyfikacja 875 z Najlepsze Darmowe Gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 93780 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 1125901 razy
Najsilniejsze Ciężarówka

volvo, samochód ciężarowy, prawdziwy, prawdziwy ruchów bezwładności ciężarówkę, równoważenie obciążenia,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Najsilniejsze Ciężarówka w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Ciężarówki o nazwie Najsilniejsze Ciężarówka. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Najsilniejsze Ciężarówka i jest to związane Ciężarówki. Nasza nowa gra Najsilniejsze Ciężarówka jest jedna z najlepszych gier Ciężarówki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Najsilniejsze Ciężarówka, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Najsilniejsze Ciężarówka
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Ciężarówki

Szalony Ciężarówka GRAĆ ►
6
6 po 10 - 10842 głosów
Zagrał
203399
razy

Dysk ten ciężarówki jak najszybciej! Naciśnij przycisk z lewej i prawej strzałki do kierowania, w górę iw dół klucze do kontroli prędkości i spacji, aby przejść.

Puzzle z Norweskim Ciężarówka GRAĆ ►
6
6 po 10 - 14208 głosów
Zagrał
156714
razy

W tej grze znajdziesz norweski ciężarówek. Nie jest to łatwe, ponieważ układanki obraz jest zbyt ciemny i nie ma zbyt wiele równych częściach. odważą się spróbować?

Wyścigi z przeszkodami GRAĆ ►
5
5 po 10 - 2151 głosów
Zagrał
60994
razy

Wybierz swój ciężarówek i rozpocząć drogę przez przeszkody oczywiście bez upaść. Instrukcje: Zebrać gwiazdy i demolować samochody w jak największym stopniu, aby uzyskać więcej pkt.