Darmowe Gry

Najsilniejsze Ciężarówka

Gra w ciężarówki

Najsilniejsze ciężarówka

Najsilniejsze Ciężarówka Ocena: 5/10

Gra najsilniejsze ciężarówka

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Napęd na świecie najsilniejsze ciężarówek aż do mety w tym gra 3D z realistyczną fizykę. Wykorzystanie mocy, precyzji i równowagę dostarczyć ładunek na terenie kursu. Instrukcje: masz na dysku elegancko i bezpiecznie, czy straci swój cenny ładunek i dostać mniej punktów. Kontroli ciężarówkę ze strzałkami.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 1128088 razy on-line. Klasyfikacja 6 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 187876 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 1128088 razy
Najsilniejsze Ciężarówka

volvo, samochód ciężarowy, prawdziwy, prawdziwy ruchów bezwładności ciężarówkę, równoważenie obciążenia,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Najsilniejsze Ciężarówka w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Ciężarówki o nazwie Najsilniejsze Ciężarówka. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Najsilniejsze Ciężarówka i jest to związane Ciężarówki. Nasza nowa gra Najsilniejsze Ciężarówka jest jedna z najlepszych gier Ciężarówki znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Najsilniejsze Ciężarówka, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Najsilniejsze Ciężarówka
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry ciężarówki

Szalona ciężarówka na autostradzie GRAĆ ►

Szalona ciężarówka na autostradzie

6
6 po 10 - 21712 głosów
Zagrał
204262
razy

Napęd ten szalony samochód na drodze tak szybko, jak to możliwe! Użyj lewej i prawej strzałki, aby obrócić lub przesunąć w bok,w górę iw dół, aby zwiększyć lub zmniejszyć prędkość i spacji do skoku. Trzeba ograć wszystkie samochody, które nie odpuszczę. Jeśli robisz skok prasy ściany i utrzymać prowadzenie. Musisz wyprzedzić wszystkich samochodów. Pamiętaj, że nie wszystkie s& ...

Puzzle z Norweskim Ciężarówka GRAĆ ►

Puzzle z norweskim ciężarówka

6
6 po 10 - 28436 głosów
Zagrał
157326
razy

W tej grze znajdziesz norweski ciężarówek. Nie jest to łatwe, ponieważ układanki obraz jest zbyt ciemny i nie ma zbyt wiele równych częściach. odważą się spróbować?

wyścigi z przeszkodami GRAĆ ►

Wyścigi z przeszkodami

5
5 po 10 - 4310 głosów
Zagrał
61308
razy

Wybierz swój ciężarówek i rozpocząć drogę przez przeszkody oczywiście bez upaść. Instrukcje: Zebrać gwiazdy i demolować samochody w jak największym stopniu, aby uzyskać więcej pkt.