Darmowe Gry

Surrealistyczne Strzelający 3D

Gra w ciekawe

Surrealistyczne strzelający 3d

Surrealistyczne Strzelający 3D Ocena: 6/10

Gra surrealistyczne strzelający 3d

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

To darmowe na linii gry 3D to chytry mieszanka klasycznego na szynach działania 1-ga strzelający osobę i grafika groovy kreskówek wszystko ustawione na tle spacer po Soho w Londynie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7023 razy on-line. Klasyfikacja 3397 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 8 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7023 razy
Surrealistyczne Strzelający 3D

Śmieszne 1-ga strzelający ego, w którym osoba palec wydaje się laser! Idziesz przez teledysków i trzeba strzelać stworzeń kreskówek.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Surrealistyczne Strzelający 3D w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Ciekawe o nazwie Surrealistyczne Strzelający 3D. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Surrealistyczne Strzelający 3D i jest to związane Ciekawe. Nasza nowa gra Surrealistyczne Strzelający 3D jest jedna z najlepszych gier Ciekawe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Surrealistyczne Strzelający 3D, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Surrealistyczne Strzelający 3D
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry ciekawe

Grasz czy nie Grasz GRAĆ ►

Grasz czy nie grasz

9
9 po 10 - 30062 głosów
Zagrał
264981
razy

W popularnym show "Grasz czy nie Grasz" jest obecnie dostępna dla Ciebie! Okazać się dla wszystkich, że jesteś obok millionare! Instrukcja: Po zebraniu sprawy, wybierz sześciu pozostałych 25 przypadkach do ujawnienia, po jednym na raz. Pojawi się "telefon" z The Banker, który sprawia, że oferta na zakup rywal sprawy do określonej kwoty, w oparciu o kwoty pieniężne wciąż w grze. Grasz czy nie grasz – teleturniej emitowany ...

Jednoręki Bandyta Owoce GRAĆ ►

Jednoręki bandyta owoce

5
5 po 10 - 21558 głosów
Zagrał
141632
razy

Jednoręki Bandyta Owoce jest zabawa i addicting owoców tematyczne automat gra z 3 tryby gry. Tryby gry obejmują tryb Time Trial, gdzie trzeba zdobyć jak najwięcej pieniędzy, jak można w 60 sekund, począwszy z 3 punktów. 3 Spins Mode, gdzie masz tylko 3 obroty zdobyć jak najwięcej pieniędzy, jak można i Freeplay Mode, gdzie można grać tak długo, jak chcesz, zaczynając od 3 punktów.

Pytania i odpowiedzi GRAĆ ►

Pytania i odpowiedzi

5
5 po 10 - 31890 głosów
Zagrał
127302
razy

W tej grze, człowiek pozwoli Ci 5 prostych pytań i odpowiedzi muszą być prawidłowe, ponieważ jeśli nie uda ci jedno pytanie, jesteś ignorantem. Aby odpowiedzieć, musisz kliknąć myszką na odpowiedź uważasz, że prawidłowe. Człowiek powie Ci, jeśli powiesz poprawną odpowiedź po 5 sekund.