Darmowe Gry

Bronić Przed Wirusem w 3D

Gra w ciekawe

Bronić przed wirusem w 3d

Bronić Przed Wirusem w 3D Ocena: 7/10

Gra bronić przed wirusem w 3d

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

To ciekawe darmowe gry na linii jest o próbując uniknąć wejścia do tych nieznośnych wirusów do organizmu ludzkiego. Ludzkie usta będą szeroko otwarte, to jest twój czas, aby użyć myszy, aby obrócić wokół faceta i naciśnij przycisk myszy, aby wywołać obrońców. Jeśli odwracasz głowę, wirus nie wejdzie, ale jeśli obrońcy uderzyć, zyskasz punkty.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 7468 razy on-line. Klasyfikacja 3255 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 7.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Ocena na podstawie 28 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 7468 razy
Bronić Przed Wirusem w 3D

Próbować pokonać atakujących wirusów w tej zabawnej grze 3D obrony przed facetem pozwala wszystkim śluzu z nosa.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bronić Przed Wirusem w 3D w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Ciekawe o nazwie Bronić Przed Wirusem w 3D. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bronić Przed Wirusem w 3D i jest to związane Ciekawe. Nasza nowa gra Bronić Przed Wirusem w 3D jest jedna z najlepszych gier Ciekawe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bronić Przed Wirusem w 3D, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bronić Przed Wirusem w 3D
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry ciekawe

Grasz czy nie Grasz GRAĆ ►

Grasz czy nie grasz

9
9 po 10 - 30062 głosów
Zagrał
264981
razy

W popularnym show "Grasz czy nie Grasz" jest obecnie dostępna dla Ciebie! Okazać się dla wszystkich, że jesteś obok millionare! Instrukcja: Po zebraniu sprawy, wybierz sześciu pozostałych 25 przypadkach do ujawnienia, po jednym na raz. Pojawi się "telefon" z The Banker, który sprawia, że oferta na zakup rywal sprawy do określonej kwoty, w oparciu o kwoty pieniężne wciąż w grze. Grasz czy nie grasz – teleturniej emitowany ...

Jednoręki Bandyta Owoce GRAĆ ►

Jednoręki bandyta owoce

5
5 po 10 - 21558 głosów
Zagrał
141632
razy

Jednoręki Bandyta Owoce jest zabawa i addicting owoców tematyczne automat gra z 3 tryby gry. Tryby gry obejmują tryb Time Trial, gdzie trzeba zdobyć jak najwięcej pieniędzy, jak można w 60 sekund, począwszy z 3 punktów. 3 Spins Mode, gdzie masz tylko 3 obroty zdobyć jak najwięcej pieniędzy, jak można i Freeplay Mode, gdzie można grać tak długo, jak chcesz, zaczynając od 3 punktów.

Pytania i odpowiedzi GRAĆ ►

Pytania i odpowiedzi

5
5 po 10 - 31890 głosów
Zagrał
127302
razy

W tej grze, człowiek pozwoli Ci 5 prostych pytań i odpowiedzi muszą być prawidłowe, ponieważ jeśli nie uda ci jedno pytanie, jesteś ignorantem. Aby odpowiedzieć, musisz kliknąć myszką na odpowiedź uważasz, że prawidłowe. Człowiek powie Ci, jeśli powiesz poprawną odpowiedź po 5 sekund.