Darmowe Gry

Grasz czy nie Grasz

Gra w ciekawe

Grasz czy nie grasz

Grasz czy nie Grasz Ocena: 9/10

Gra grasz czy nie grasz

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W popularnym show "Grasz czy nie Grasz" jest obecnie dostępna dla Ciebie! Okazać się dla wszystkich, że jesteś obok millionare! Instrukcja: Po zebraniu sprawy, wybierz sześciu pozostałych 25 przypadkach do ujawnienia, po jednym na raz. Pojawi się "telefon" z The Banker, który sprawia, że oferta na zakup rywal sprawy do określonej kwoty, w oparciu o kwoty pieniężne wciąż w grze. Grasz czy nie grasz – teleturniej emitowany w Polsce przez telewizję Polsat od 1 października 2005 r. do 31 sierpnia 2007 r. Program był oparty na pomyśle holenderskiej telewizji. W oryginale nosi tytuł Miljoenenjacht. W polskiej edycji główną nagrodą było 1.000.000 (milion) złotych. Program wyprodukowała firma Endemol, a prowadził go Zygmunt Chajzer. W Polsce wyprodukowano 4 serie tego telewizyjnego show.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 263174 razy on-line. Klasyfikacja 28 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 9.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Ocena na podstawie 30052 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 263174 razy
Grasz czy nie Grasz

Deal or No Deal, TV show, milioner, sprawa, wybierz, Grasz czy nie Grasz,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Grasz czy nie Grasz w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Ciekawe o nazwie Grasz czy nie Grasz. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Grasz czy nie Grasz i jest to związane Ciekawe. Nasza nowa gra Grasz czy nie Grasz jest jedna z najlepszych gier Ciekawe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Grasz czy nie Grasz, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Grasz czy nie Grasz
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry ciekawe

Jednoręki Bandyta Owoce GRAĆ ►

Jednoręki bandyta owoce

5
5 po 10 - 21558 głosów
Zagrał
140083
razy

Jednoręki Bandyta Owoce jest zabawa i addicting owoców tematyczne automat gra z 3 tryby gry. Tryby gry obejmują tryb Time Trial, gdzie trzeba zdobyć jak najwięcej pieniędzy, jak można w 60 sekund, począwszy z 3 punktów. 3 Spins Mode, gdzie masz tylko 3 obroty zdobyć jak najwięcej pieniędzy, jak można i Freeplay Mode, gdzie można grać tak długo, jak chcesz, zaczynając od 3 punktów.

Pytania i odpowiedzi GRAĆ ►

Pytania i odpowiedzi

5
5 po 10 - 31890 głosów
Zagrał
125841
razy

W tej grze, człowiek pozwoli Ci 5 prostych pytań i odpowiedzi muszą być prawidłowe, ponieważ jeśli nie uda ci jedno pytanie, jesteś ignorantem. Aby odpowiedzieć, musisz kliknąć myszką na odpowiedź uważasz, że prawidłowe. Człowiek powie Ci, jeśli powiesz poprawną odpowiedź po 5 sekund.

Błyskawica GRAĆ ►

Błyskawica

4
4 po 10 - 17130 głosów
Zagrał
76801
razy

Kliknij przycisk myszy, tak szybko jak to możliwe, gdy istnieje błyskawicy. Im szybsza reakcja swoim, tym bardziej piękne zdjęcia.