Darmowe Gry

Odgadnij ukryte obiekty

Gra w ciekawe

Odgadnij ukryte obiekty

Odgadnij ukryte obiekty Ocena: 3/10

Gra odgadnij ukryte obiekty

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta gra ma wiele zdjęć z różnych pozycji. Czy będziesz w stanie odgadnąć, jakie są przed skończy się czas? Baw się dobrze! Masz 62 sekund, aby odgadnąć, który obiekt jest za ukrywanie okna. Zamazany obraz staje się widoczna, aby ułatwić odgadnąć obiekt. Celem jest, aby napisać w języku angielskim nazwę obiektu obrazu. Musisz kliknąć na ikonę złożenia zobaczyć jeśli masz rację. Ta gra jest idealna dla tych, którzy chcą ćwiczyć słownictwo angielskie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 16308 razy on-line. Klasyfikacja 1274 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 1152 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 16308 razy
Odgadnij ukryte obiekty

Gra w zgadywanie ukrytych obrazów, tym razem ta gra przynosi nam różne zdjęcia obiektów i miejsc. Obraz zaczyna ukryte serii bzy skrzynek, które będą stopniowo wycofywane w miarę upływu czasu. Musisz być szybki i spróbować odgadnąć, który obiekt jest ukrywanie w polu. Będziesz musiał wpisać nazwę obiektów w języku angielskim, które pomogą nam uczyć się tego języka. Kiedy skończy się czas, pojawia się poprawna nazwa obiektu.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Odgadnij ukryte obiekty w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Ciekawe o nazwie Odgadnij ukryte obiekty. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Odgadnij ukryte obiekty i jest to związane Ciekawe. Nasza nowa gra Odgadnij ukryte obiekty jest jedna z najlepszych gier Ciekawe znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Odgadnij ukryte obiekty, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Odgadnij ukryte obiekty
Z POWROTEM

Najpopularniejsze gry ciekawe

Grasz czy nie Grasz GRAĆ ►

Grasz czy nie grasz

9
9 po 10 - 30062 głosów
Zagrał
264981
razy

W popularnym show "Grasz czy nie Grasz" jest obecnie dostępna dla Ciebie! Okazać się dla wszystkich, że jesteś obok millionare! Instrukcja: Po zebraniu sprawy, wybierz sześciu pozostałych 25 przypadkach do ujawnienia, po jednym na raz. Pojawi się "telefon" z The Banker, który sprawia, że oferta na zakup rywal sprawy do określonej kwoty, w oparciu o kwoty pieniężne wciąż w grze. Grasz czy nie grasz – teleturniej emitowany ...

Jednoręki Bandyta Owoce GRAĆ ►

Jednoręki bandyta owoce

5
5 po 10 - 21558 głosów
Zagrał
141632
razy

Jednoręki Bandyta Owoce jest zabawa i addicting owoców tematyczne automat gra z 3 tryby gry. Tryby gry obejmują tryb Time Trial, gdzie trzeba zdobyć jak najwięcej pieniędzy, jak można w 60 sekund, począwszy z 3 punktów. 3 Spins Mode, gdzie masz tylko 3 obroty zdobyć jak najwięcej pieniędzy, jak można i Freeplay Mode, gdzie można grać tak długo, jak chcesz, zaczynając od 3 punktów.

Pytania i odpowiedzi GRAĆ ►

Pytania i odpowiedzi

5
5 po 10 - 31890 głosów
Zagrał
127302
razy

W tej grze, człowiek pozwoli Ci 5 prostych pytań i odpowiedzi muszą być prawidłowe, ponieważ jeśli nie uda ci jedno pytanie, jesteś ignorantem. Aby odpowiedzieć, musisz kliknąć myszką na odpowiedź uważasz, że prawidłowe. Człowiek powie Ci, jeśli powiesz poprawną odpowiedź po 5 sekund.