Darmowe Gry

Połącz Kolory z Bratz

Gra w Bratz

Połącz Kolory z Bratz

Połącz Kolory z Bratz Ocena: 4/10

Gra Połącz Kolory z Bratz

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tym darmowe gry online, musisz wybrać Bratz dziewczyny, które chcesz mieć jako model. Użyj strzałek, aby zmienić ubranie, które chcesz ją nosić. Kliknij na wzór tkankowej lub kolor, a następnie kliknij na całego stroju. Gdy jesteś gotowy, wybrać scenariusz i obserwować, jak dany model Bratz spowodowało.Moda gry farbowanie, masz do koloru ubrania, kombinacje kolorów wyglądać bardziej nowoczesne i odważne. Jeśli kochasz modę, jak kiedyś ćwiczyć łączenie kolorów w modzie.Zestaw kolorów Twoja szafa bohater serii Bratz.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 18585 razy on-line. Klasyfikacja 1050 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 984 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 18585 razy
Połącz Kolory z Bratz

Włącz do prawdziwego autora Bratz! Teraz możesz wreszcie wybrać ubrania, które lubisz najbardziej ozdobić swoją lalkę, jak zawsze chciałeś. Zostań prawdziwym projektantem Bratz! Teraz, wreszcie, można wybrać ubrania chcesz ozdobić swój nadgarstek, jak zawsze chciałeś. Najpierw zaznacz wszystkie ubrania, możesz iść i wybrać koszule, spodnie, buty, skarpetki i wszystkie elementy odzieży, na bohatera. Cała odzież widział w czerni i bieli, więc teraz Dodaj koloru tak, że wszystko jest piękniejsze. Możesz ćwiczyć jak jest kolorystyka. Masz wiele odcieni i wydruków. Tkaniny drukowane za kostiumy. Miłośnicy mody wiedzą, że kolory mają być połączonego ze sobą, więc trzeba zrobić odpowiednią kombinację.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Połącz Kolory z Bratz w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Połącz Kolory z Bratz. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Połącz Kolory z Bratz i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Połącz Kolory z Bratz jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Połącz Kolory z Bratz, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Połącz Kolory z Bratz
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158202
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45562
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39560
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.