Darmowe Gry

Bratz są Idealne na Boże Narodzenie

Gra w Bratz

Bratz są Idealne na Boże Narodzenie

Bratz są Idealne na Boże Narodzenie Ocena: 6/10

Gra Bratz są Idealne na Boże Narodzenie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze musisz ubierać lalki Bratz, które go najlepiej ze świętami Bożego Narodzenia, za pomocą myszy. Jest duża szafa pełna setki sztuk odzieży. Musisz wybrać ubrania, które będą nosić najbardziej nowoczesne lalki. Musisz zobaczyć, że ubrania, które łączy się z. Jeżeli jesteś miłośnikiem mody pewno kochasz tę grę. Mają góry ekranu, który powiedział kilka ikon takich jak rodzaj ubrania, które można wybrać. Musisz zrobić to iść iść nowoczesne kombajny tej zimy i świąt.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 21063 razy on-line. Klasyfikacja 899 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 596 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 21063 razy
Bratz są Idealne na Boże Narodzenie

Bratz cieszyć się Świętami i chcą nosić Święty Mikołaj ubrania. Użyj myszki, aby wybrać ubrania, które lubisz i przeciągnij je do ich ciał. Gra o modzie. Gracze mają wychodzić to zima i ubierać w najbardziej nowoczesny sposób. Musisz wybrać ubrania dla graczy. Są to najbardziej znane i nowoczesne lalki. Istnieją tysiące możliwych kombinacji odzieży. Znaleźć ubrania, które łączą w sobie bardziej, że wynik jest formą nowoczesnej i stylowej sukni. Ludzie na ubrania dla wszystkich odzieży są z tych samych kolorach. Nasze dziewczyny nosić nowoczesny i stylowy.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bratz są Idealne na Boże Narodzenie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Bratz są Idealne na Boże Narodzenie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bratz są Idealne na Boże Narodzenie i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Bratz są Idealne na Boże Narodzenie jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bratz są Idealne na Boże Narodzenie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bratz są Idealne na Boże Narodzenie
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158202
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45562
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39560
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.