Darmowe Gry

ubrania dla lalek Bratz bajki

Gra w Bratz

ubrania dla lalek Bratz bajki

Ubrania dla lalek Bratz bajki Ocena: 6/10

Gra ubrania dla lalek Bratz bajki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Musisz ubierać się jedną z lalek Bratz, jak bajki w lesie z jej ubrania i skrzydła na plecach. Aby to zrobić, należy kliknąć lewym przyciskiem myszy odzieży chcesz mi nosić nadgarstka i przenieść ciało lalki. Widzimy dziewczynę jak magiczne wróżki żyjące w lesie i potrzebuje nowych ubrań. Mają wszystkie ubrania, które mogą Ci potrzebne, a nie krótkie i długie spodnie. Istnieje spódnice, bluzki, koszule i buty. Peruki również z różnych fryzur i kolorów. Wreszcie kolorowe skrzydła na plecach.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9353 razy on-line. Klasyfikacja 2123 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 208 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9353 razy
ubrania dla lalek Bratz bajki

Gra, w której musisz ubrać lalkę Bratz, który wygląda jak wróżka. Ma spiczaste uszy i skośne oczy. Masz wszystkie elementy potrzebne do skomponowania szafę. Istnieje spodnie, koszule, bluzki, spódnice, buty, torebki i wszystkie akcesoria mody, które chcesz. Mają skrzydła kolorów, które można umieścić za nią. Istnieje biżuteria jak bransoletki, naszyjniki, broszki i inne rzeczy, które chcą umieścić ładna dziewczyna. Kolorowe stroje dla postaci, która jest nieco magiczne.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie ubrania dla lalek Bratz bajki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie ubrania dla lalek Bratz bajki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie ubrania dla lalek Bratz bajki i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra ubrania dla lalek Bratz bajki jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie ubrania dla lalek Bratz bajki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

ubrania dla lalek Bratz bajki
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13132 głosów
Zagrał
156904
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
44283
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
38357
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.