Darmowe Gry

ubierając lalki Bratz mody

Gra w Bratz

ubierając lalki Bratz mody

Ubierając lalki Bratz mody Ocena: 3/10

Gra ubierając lalki Bratz mody

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze masz do wyboru jedną z trzech lalek Bratz dostępnych za pomocą myszki, aby ubierać się modnie wszystkie ubrania wewnątrz paczek świątecznych. Aby to zrobić, kliknij na opakowaniach prezentów na stronie, za pomocą myszki, jesteś na właściwej stronie nadgarstka i iść z noszenia ubrania, które pojawiają się, poprzez kliknięcie myszy umieścić na modelu. Masz do zestawu, który jest oryginalny i kolorysta dla każdego z modeli. Można powtórzyć grę tyle razy chcesz, aby różne projekty.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 38772 razy on-line. Klasyfikacja 456 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 3.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Ocena na podstawie 2666 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 38772 razy
ubierając lalki Bratz mody

Zabawki, gry flash, w której musisz ubierać lalki mody. Gry wideo lalki Bratz z Luna, Yuki, Suzie jak najsłynniejszych lalek. Modne aktywności, w której musisz wybrać z wszystkich ubrań i akcesoriów mody w modelu. Trzeba rozpocząć grę, wybierając jedną z trzech dziewczyn jest model. Musisz iść otwarcie pola na prawo zawierać różne rodzaje ubrań.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie ubierając lalki Bratz mody w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie ubierając lalki Bratz mody. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie ubierając lalki Bratz mody i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra ubierając lalki Bratz mody jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie ubierając lalki Bratz mody, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

ubierając lalki Bratz mody
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158202
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45562
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39560
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.