Darmowe Gry

Jak się ubrać Bratz?

Gra w Bratz

Jak się ubrać Bratz?

Jak się ubrać Bratz? Ocena: 5/10

Gra Jak się ubrać Bratz?

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Wiesz, jak się ubierać Bratz? Jeśli podoba Ci się te lalki, zabawa, poznajesz swoją garderobę od razu. Więc proponujemy grę, w której musisz pamiętać, że noszenie Bratz i kiedy można dostać się do sypialni, aby znaleźć wszystkie akcesoria i ubrania nosił. Znaki w Bratz są ikony mody, które wniosły swój wizerunek i styl sukni znanych i naśladowany przez wszystkich dziewczyn. Jeśli kochasz modę trzeba mieć dobrą pamięć, aby zapamiętać ubranie noszone przez kogoś z nic do zobaczenia, tak aby sprawdzić, czy można znaleźć wszystkie kostiumy.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 22168 razy on-line. Klasyfikacja 854 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 1386 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 22168 razy
Jak się ubrać Bratz?

Lalki Bratz są Yasmin, Jade, Cloe, Sasha, Burdine, Kirstee, Kaycee, Cameron, Dylan, Eitan, Dana i Fianna. Są to ikony mody, ubrany w strój bardzo młody i nieformalne własny, który został skopiowany przez miliony kobiet na całym świecie. W tej grze musisz pamiętać wszystkie elementy stroju jednej z Bratz wybrać, zobaczysz jej z jej ubrania i gdy wszystkie ubrania są dystrybuowane przez sypialni, trzeba znaleźć je wszystkie i umieścić je z powrotem, a następnie sprawdzić, czy zrobiłeś to samo, które doprowadziło do początku. Czy masz dobrą pamięć do ubrania? Wybierz z sypialni wszystkie szaty trafić w odpowiednie nich.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Jak się ubrać Bratz? w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Jak się ubrać Bratz?. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Jak się ubrać Bratz? i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Jak się ubrać Bratz? jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Jak się ubrać Bratz?, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Jak się ubrać Bratz?
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158369
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45711
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39705
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.