Darmowe Gry

Bratz Lalka w Boże Narodzenie

Gra w Bratz

Bratz Lalka w Boże Narodzenie

Bratz Lalka w Boże Narodzenie Ocena: 5/10

Gra Bratz Lalka w Boże Narodzenie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Lubisz Bratz? Podobnie jak w świecie mody? Na Bratz miłości Świąt Bożego Narodzenia i musi być idealny na święta. W tej grze o modzie musisz wybrać każdy z dodatków do naszej ulubionej lalki. Musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy na każdej z ikon na górze, aby przewijać listę elementów, które należy dostosować. Zmiana koloru oczu. Zmiany biżuterii. Zmień ubranie i modne ubrania. Zmień buty. Zmiany akcesoria mody. Musisz zrobić to najbardziej elegancki.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 14339 razy on-line. Klasyfikacja 1392 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 354 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 14339 razy
Bratz Lalka w Boże Narodzenie

Gry lalki Bratz, w której masz do nadgarstka jest najbardziej piękne i eleganckie na spacer w czasie zimy. Boże Narodzenie zbliża się i spadnie śnieg, jest zimno, więc trzeba się ubrać odpowiednio na zimno z ciepłych ubrań. Musisz wybrać nadgarstka szafa pomiędzy wszystkimi odzież, biżuteria i akcesoria masz do dyspozycji.Bratz są niektóre lalki, które stały się bardzo słynie z oddaniem do mody i sportu z tak wielu młodych ludzi i nastolatków nie czułem się bardzo określone. Są kolekcja lalek, które mają swoją własną osobowość i styl. Bardzo dunk z mody i sportu.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bratz Lalka w Boże Narodzenie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Bratz Lalka w Boże Narodzenie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bratz Lalka w Boże Narodzenie i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Bratz Lalka w Boże Narodzenie jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bratz Lalka w Boże Narodzenie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bratz Lalka w Boże Narodzenie
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158202
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45562
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39560
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.