Darmowe Gry

Bratz Kosmetyki i Styl

Gra w Bratz

Bratz Kosmetyki i Styl

Bratz Kosmetyki i Styl Ocena: 4/10

Gra Bratz Kosmetyki i Styl

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś zmienić, kliknij przycisk resetowania. Możesz zrobić kopię Bratz przez drukarkę.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 45562 razy on-line. Klasyfikacja 365 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 3548 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 45562 razy
Bratz Kosmetyki i Styl

Zagraj umieścić lalki Bratz Fashion posiada cztery najbardziej znane, więc wybrać swój ulubiony i zrobić to ładniejsza dziewczyna. Najpierw wybierz nadgarstka, a następnie przejść do stylizacji włosów, najpierw umyć włosy szamponem, wody z prysznicem i osuszyć go. Stamtąd udaliśmy się do kształtu i koloru. Możemy umieścić makijażu oczu, twarzy i ust. Wszystko z pełnym zestawem makijażu na rękę do noszenia makijażu, że bardzo dobrze. Masz wiele opcji, możliwości jest wiele, więc będę mógł grać we wszystkie godziny, które chcesz i ostatecznie wyprowadza wynik na papier do drukarki, aby mieć go jako model.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bratz Kosmetyki i Styl w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Bratz Kosmetyki i Styl. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bratz Kosmetyki i Styl i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Bratz Kosmetyki i Styl jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bratz Kosmetyki i Styl, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bratz Kosmetyki i Styl
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158202
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39560
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.

ubierając lalki Bratz mody GRAĆ ►

Ubierając lalki Bratz mody

3
3 po 10 - 2666 głosów
Zagrał
38772
razy

W tej grze masz do wyboru jedną z trzech lalek Bratz dostępnych za pomocą myszki, aby ubierać się modnie wszystkie ubrania wewnątrz paczek świątecznych. Aby to zrobić, kliknij na opakowaniach prezentów na stronie, za pomocą myszki, jesteś na właściwej stronie nadgarstka i iść z noszenia ubrania, które pojawiają się, poprzez kliknięcie myszy umieścić na modelu. Masz do zestawu, który jest orygin ...