Darmowe Gry

Ubierz Bratz

Gra w Bratz

Ubierz Bratz

Ubierz Bratz Ocena: 5/10

Gra Ubierz Bratz

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Wprowadź Bratz lalki garderobę i wybrać ubrania, które zadane. W jej szafie można znaleźć różne modele spodni, spódnic, bluzek, bluzki, koszule, sukienki, buty, buty i sandały. Istnieją również tysiące akcesoriów, które zdobią wygląd lalki. Możesz ubrać na imprezę, elegancki, dorywczo, sportowym lub komfortowym. Ubrać tę lalkę, wybrać ubrania, które lubisz i przeciągnąć je do ciała lalki. W ten sposób można nadać mu świeży i nowoczesny styl, a nawet zmieniając fryzurę i kolor włosów. Jak to idź sobie naszą Bratz dzisiaj?

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8518 razy on-line. Klasyfikacja 2450 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 96 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8518 razy
Ubierz Bratz

Online dress up gry można poczuć się jak prawdziwy stylista. W nich, należy użyć swoje pomysły na temat mody i pokazać, że mają dobry gust, aby połączyć różne szaty. Musisz także wybrać akcesoria, które najlepiej zostawić z resztą stroju wybrać. Moda ciągle się zmienia i zawsze pojawiają się nowe ubrania, które stały się bardzo popularne szybko. Istnieją również inne ubrania ludzie nie noszą, a kiedy tak się dzieje, że mówi to nieaktualne.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Ubierz Bratz w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Ubierz Bratz. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Ubierz Bratz i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Ubierz Bratz jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Ubierz Bratz, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Ubierz Bratz
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13132 głosów
Zagrał
156881
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
44271
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
38342
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.