Darmowe Gry

Dzieci przygodowe

Gra w Bratz

Dzieci przygodowe

Dzieci przygodowe Ocena: 6/10

Gra Dzieci przygodowe

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Gra pobrać zabawki i przyjaciół w świecie lalek Bratz. Wybierz jedno z dzieci, aby rozpocząć. Użyj klawiszy strzałek, aby przenieść swoją postać i iść w górę iw dół wind i schodów ruchomych. Unik połamane zabawki. Spotkać się z tyranem, kosztować będzie można stracić przyjaciela lub butelkę! Nie pozwól mu się złapać!.Butelka będzie Cię w grze, można stracić jedną, jeśli krok na zepsutą zabawkę. Znajdź nową zabawkę (niebieski) będą zdobywać punkty. Także chronić cię nękają i połamane zabawki (czerwone). Znajdź wszystkich swoich przyjaciół i szczeniaka, też, i szukać wyjścia.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 27756 razy on-line. Klasyfikacja 640 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 2750 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 27756 razy
Dzieci przygodowe

Gry dzieci Bratz. Aby grać postać w Bratz Babyz.Platforma gra przygodowa, w której musisz znaleźć się na wycieczkę. Musisz iść podnoszenia swoich przyjaciół i znalezienie nowych zabawek, omijając uszkodzony i uciekającego wroga. Jeśli znajdziesz nowe zabawki i zbieraj punkty. Jeśli przeciwnik złapie lub jeśli dotykać zepsutą zabawkę punktów stracić. Zarabiaj dodatkowe punkty do swoich znajomych, patrząc przez różne ekrany.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Dzieci przygodowe w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Dzieci przygodowe. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Dzieci przygodowe i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Dzieci przygodowe jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Dzieci przygodowe, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Dzieci przygodowe
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158202
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45562
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39560
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.