Darmowe Gry

akcesoria do lalek Bratz

Gra w Bratz

akcesoria do lalek Bratz

Akcesoria do lalek Bratz Ocena: 5/10

Gra akcesoria do lalek Bratz

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Za pomocą myszki, musisz ubierać lalki trzeba jako wzór do prawej strony ekranu, przeciągnij perukę i buty, aby dopasować kolory. Najpierw kliknij włosy i buty przesuwając mysz można nosić do lalki ciała. Jest to prosta czynność, która natychmiast zobaczyć wynik, jak jest. Peruki są trzy kolory zielony, czerwony i fioletowy i buty w tym samym kolorze. Musisz zrobić kombinacje kolorów, chociaż można mieszać kolory, lub umieścić sam w buty i peruki.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 16735 razy on-line. Klasyfikacja 1235 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 508 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 16735 razy
akcesoria do lalek Bratz

Gra lalek Bratz. Lalki Mattel, zwane Dana, Sasha i Phoebe. W tej grze o modzie musisz ubierać lalki w buty i peruki. Do wyboru są trzy kolory do wyboru peruki czerwonym, zielonym lub fioletowym kolorze. Mają wysokie buty z tych samych trzech kolorach. Możesz umieścić lalki ubrania zrobić ten sam kolor lub różne kombinacje kolorów. Grać, aby dowiedzieć się do koordynacji kolorów w modzie. Z ograniczone możliwości do zabawy, ale zabawa dla mody.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie akcesoria do lalek Bratz w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie akcesoria do lalek Bratz. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie akcesoria do lalek Bratz i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra akcesoria do lalek Bratz jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie akcesoria do lalek Bratz, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

akcesoria do lalek Bratz
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158369
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45711
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39705
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.