Darmowe Gry

Dopasuj Klejnoty

Gra w Bratz

Dopasuj Klejnoty

Dopasuj Klejnoty Ocena: 6/10

Gra Dopasuj Klejnoty

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Wyrównuje klejnotów w tej grze na punkty. Kliknij dwa klejnoty, które są zbliżone do wymiany zamiast. Po trzech lub więcej identycznych są razem w jednym rzędzie lub kolumnie, znikają i zdobywasz punkty. Im więcej identycznych przedmiotów ma linii, tym więcej punktów można dostać ich zniknięcia.Piramida jest zegar, który gra razem. Gra kończy się, gdy wszystkie kamienie znikną. Dostać się do czterech lalek Bratz twarz, aby wygrać mecz. W biżuterii Bratz miłości, tak, aby linie diamentami o różnych rozmiarach, aby wygrać.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 26321 razy on-line. Klasyfikacja 690 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 1586 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 26321 razy
Dopasuj Klejnoty

Bejeweled w której musisz zrobić rzędy identycznych elementów, takich jak diamenty. Czy biżuteria i kamienie szlachetne o różnych rozmiarach. Musisz umieścić w rzędzie trzy diamenty podobnie, może mieć więcej niż trzy i większych więcej punktów otrzymasz zniknąć. Gra ma na celu, jak wiele wierszy, jak to możliwe w czasie dałeś. Jest to gra, inteligencji i zdolności do szybkiego zlokalizowania możliwości masz na ekranie między wszystkimi elementami. Jeśli lubisz biżuterię, diamenty i kamienie szlachetne jest to, że gra się Wam spodoba.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Dopasuj Klejnoty w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Dopasuj Klejnoty. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Dopasuj Klejnoty i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Dopasuj Klejnoty jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Dopasuj Klejnoty, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Dopasuj Klejnoty
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158202
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45562
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39560
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.