Darmowe Gry

Bratz ubierają tradycyjne stroje

Gra w Bratz

Bratz ubierają tradycyjne stroje

Bratz ubierają tradycyjne stroje Ocena: 5/10

Gra Bratz ubierają tradycyjne stroje

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Chociaż lalki Bratz są zawsze ubrani w nowoczesne ubrania, w tej grze możesz ubrać to Bratz z różnych strojów z czasów starożytnych. Mieszczą się one w różnych sukienki moda ostatnich. Niektóre z tych tradycyjnych sukienki inspirowane są modą z epoki wiktoriańskiej. W świecie anime i mangi są ​​nazywane lolita lalek ubranych w tym stylu. Ubrać tę lalkę, przeciągnąć poszczególne elementy na ciele lalki. Istnieją również torby, buty, peruki i kapelusze, które można połączyć, jak chcesz. Cofnij się w czasie z tych śmiesznych ubraniach czasów starożytnych.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10784 razy on-line. Klasyfikacja 2045 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 236 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10784 razy
Bratz ubierają tradycyjne stroje

Zestawy, które widzimy w tej grze są inspirowane stroje nosili w przeszłości, jak z epoki wiktoriańskiej.Bratz charakteryzują sukience z najnowszej mody, ale w tym przypadku możemy zobaczyć w okresie odzie. Takie ubrania i sukienki mają wielki urok, a lalka jest ubrana z wielką elegancją. Suknie mają długi lot i wiele ozdób i szczegółów, nawet jest nieco przeładowany, co jest cechą starego stylu.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bratz ubierają tradycyjne stroje w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Bratz ubierają tradycyjne stroje. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bratz ubierają tradycyjne stroje i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Bratz ubierają tradycyjne stroje jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bratz ubierają tradycyjne stroje, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bratz ubierają tradycyjne stroje
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158202
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45562
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39560
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.