Darmowe Gry

Moda Lata

Gra w Bratz

Moda Lata

Moda Lata Ocena: 5/10

Gra Moda Lata

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W lecie jest gorąco, więc trzeba wybrać świeższe ciuchy dla tej dziewczyny. Latem Bratz są bardzo gorące, więc trzeba nosić lekkie ubranie. W tej grze, będziesz korzystać z myszy szaty i przesuwając mysz, wypierać odzieży do ciała lalki. Masz kilkadziesiąt sztuk odzieży do wyboru. Musisz mieć zestaw mody, które są użyteczne i całkiem na lato. Lalki Bratz są miłośnik mody, więc trzeba pomóc, aby letnie ubrania są bardzo ładne, nowoczesne i adekwatne ciepła do kilku dni, w szczególności, aby przejść do plaży. Lato dla niektórych moda gorących dni.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 10472 razy on-line. Klasyfikacja 1985 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 234 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 10472 razy
Moda Lata

Lata mody gry, w której musisz ubrać bohatera z krótkimi ubrania. Jest gorąco w grze i trzeba zrobić całą garderobę dla modelu masz. Wybierz kostium kąpielowy, szalik, koszula, kapelusz, buty, biżuteria, okulary i wszystko, czego możesz potrzebować na dzień na plaży lub w basenie. Latem dress zmienić dużo, ponieważ jest bardzo gorąco i ubrania muszą dostosować się do tej sytuacji. Odzież krótsze, mniej i lżejsze tkaniny.Dzień odpoczynku można spędzić na plaży lub w basenie, opalanie i relaks.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Moda Lata w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Moda Lata. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Moda Lata i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Moda Lata jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Moda Lata, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Moda Lata
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158202
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45562
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39560
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.