Darmowe Gry

Bratz: Odzież i dodatki

Gra w Bratz

Bratz: Odzież i dodatki

Bratz: Odzież i dodatki Ocena: 5/10

Gra Bratz: Odzież i dodatki

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Ta lalka Bratz ma wiele ubrań i wszelkiego rodzaju akcesoria do tego strój do gry. Na górze można zobaczyć różne fryzury, w centralnej części pokazuje ubrania i nowe stroje. W dolnej części gry można zobaczyć dużą kolekcję butów, w towarzystwie najlepszych akcesoriów, takich jak okulary, naszyjniki i inne przedmioty, aby zakończyć strój. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby ubrać tę lalkę w najbardziej zabawnych, obecnych i nowoczesne ubrania! A najlepsze jest to, że masz go na swoim komputerze, kiedy tylko chcesz.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8363 razy on-line. Klasyfikacja 2515 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 100 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8363 razy
Bratz: Odzież i dodatki

Bratz charakteryzują się bardzo nowoczesnych lalek, które są ubrani jak dziewczyny dzisiaj. Wyglądają jak młode dziewczyny, które dbają o swój wizerunek i mody. Oni zawsze mają wiele różnych ubrań i wiele akcesoriów, które mogą być wymieniane bardzo łatwo. Dla dziewczyn, które kochają modę i zabaw lalkami, będą kochać Bratz. Są to jedne z najbardziej popularnych i najlepiej sprzedających się lalkami.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bratz: Odzież i dodatki w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Bratz: Odzież i dodatki. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bratz: Odzież i dodatki i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Bratz: Odzież i dodatki jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bratz: Odzież i dodatki, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bratz: Odzież i dodatki
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13132 głosów
Zagrał
156910
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
44287
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
38360
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.