Darmowe Gry

Bratz: Utwórz nową gwiazdę

Gra w Bratz

Bratz: Utwórz nową gwiazdę

Bratz: Utwórz nową gwiazdę Ocena: 6/10

Gra Bratz: Utwórz nową gwiazdę

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze musisz ubrać modelkę w słynnej gwiazdy. Wszystko gotowe kredens dostępne są do stworzenia modelu odpowiednią odzież. Jeśli kochasz modę to jest gra. Musisz wybrać ubrania z myszką w lewo i weź ciało modelu tak, że ubranie jest umieścić na nim. Idziesz cały czas widząc wynik, gdyż staje. Czy wszystkie rodzaje ubrań i akcesoriów do niej, jak buty, spodnie, spódnice, bluzki, torebki, koszulki, itp. Można zatrzymać się w salonie, aby zmienić fryzurę i kolor też.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8629 razy on-line. Klasyfikacja 2509 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 96 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8629 razy
Bratz: Utwórz nową gwiazdę

Czy jesteś osobą kreatywną? Jeśli kochasz modę i stylizację to jest gra. Sugerujemy, aby wierzyć, cały obraz tego modelu. Mają wielką garderobę dla niej, z całą odzież może być potrzebne. Masz szafę spodnie, spódnice, bluzki, swetry, koszule, buty, torebki, szaliki i inne akcesoria. Możesz dać fryzjer sesji i zmienić fryzury, fryzurę i kolor, można umieścić perukę chcesz.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bratz: Utwórz nową gwiazdę w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Bratz: Utwórz nową gwiazdę. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bratz: Utwórz nową gwiazdę i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Bratz: Utwórz nową gwiazdę jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bratz: Utwórz nową gwiazdę, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bratz: Utwórz nową gwiazdę
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158198
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45559
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39557
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.