Darmowe Gry

Dziewczyna z klasą

Gra w Bratz

Dziewczyna z klasą

Dziewczyna z klasą Ocena: 6/10

Gra Dziewczyna z klasą

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Przesuwając mysz, musisz ubierać lalki Bratz, dając swój własny styl. Właścicielem wzoru, potrzebujesz lalki, które można umieścić ubrania, które lubisz. Mają do wyboru wiele możliwości mody dla eleganckiej dziewczyny. Musisz zacząć z włosów, możesz wybrać jedną z wielu fryzur i peruk w różnych kolorach włosów. Następnie trzeba wybrać strój, masz wiele różnych sukienki, z wielu stylów i kolorów. Eleganckie garnitury i inne święta. Dokończyć zespół z butów, które mogą być wysokie lub niskie buty. Spójrz na końcowy wynik i uruchomić ponownie, aby zrobić coś innego.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 9611 razy on-line. Klasyfikacja 2192 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 148 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 9611 razy
Dziewczyna z klasą

Gra o modzie dla lalek Bratz. Mieć lalkę, która jestmodelką. Istnieje ogromna kolekcja sukienek i trzeba wybrać jeden dla niej. Są czerwone sukienki, czarne, niebieskie i wiele innych kolorów. Niektóre z nich są eleganckie i formalne i inne święta i nowoczesny. Kolekcja peruk wszystkich fryzur, wszystkich kolorów włosów. Zestaw uzupełniają rękawice, można połączyć kolory. I w końcu buty, można wybrać między buty i buty dla dziewczynek.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Dziewczyna z klasą w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Dziewczyna z klasą. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Dziewczyna z klasą i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Dziewczyna z klasą jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Dziewczyna z klasą, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Dziewczyna z klasą
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158202
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45562
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39560
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.