Darmowe Gry

Spacery w deszczu

Gra w Bratz

Spacery w deszczu

Spacery w deszczu Ocena: 4/10

Gra Spacery w deszczu

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Oryginalna gra o modzie, w której musisz ubrać dziewczynę, aby pójść na spacer w parku w deszczu. Krople deszczu spadają ciężko, ale to musi być dobrze ubrany. Musisz wybrać idealny strój na spacer na świeżym powietrzu, w deszczowe dni. Musisz wybrać dla niej parasol i dobre buty do utrzymania go na sucho. Wtedy masz koszule, spodnie, swetry i wszystkie elementy, które mają być modnie ubrane. Umieścić ubrania, przeciągnij i upuść go. Nie zapomnij o parasol i płaszcz przeciwdeszczowy, aby utrzymać suche.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8493 razy on-line. Klasyfikacja 2607 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 96 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8493 razy
Spacery w deszczu

Jest odlewania. Te dziewczyny potrzebuje, aby pomóc jej wyborze wybór ubrania na dzień takiego. Wybierz swój płaszcz, parasol i buty za pomocą myszki. Deszczowy dzień może byćdobry dzień, aby pójść na spacer w parku. Natura ma również wiele piękna w dzień chmur i wody spadających z nieba. Tereny są bardziej spokojne i natura jest w pracy. Mieć model na spacer w dół ulicy z burzą, więc musisz wybrać odpowiednie ubrania dla niej chodzić nie zmoknąć. Mieć kolorowy parasol i wszystkie ubrania, których potrzebujesz. Mają specjalne buty do wody. Spodnie, koszule i inne rzeczy, aby uzyskać szafę zimą.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Spacery w deszczu w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Spacery w deszczu. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Spacery w deszczu i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Spacery w deszczu jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Spacery w deszczu, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Spacery w deszczu
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13134 głosów
Zagrał
158202
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45562
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39560
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.