Darmowe Gry

Bratz: Ubierać Safari

Gra w Bratz

Bratz: Ubierać Safari

Bratz: Ubierać Safari Ocena: 6/10

Gra Bratz: Ubierać Safari

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze, trzeba ubierać się nasz przyjaciel, bo to zostawił safari jazdy. Aby to zrobić, wybierz ubrania z lewego przycisku myszy i przynieść go z ruchem myszy, sylwetka nadgarstka. Umieść swoje ubrania na postaci dziewczyny ubierać ją.Celem jest, aby ubrania modeli, które nadają się na safari. Na safari fotografowanie zwierząt, krajobrazów, idąc przez naturę, jest zamontowany na samochód terenowy i podobnej aktywności na świeżym powietrzu. Musisz sprawić, by nasz model będzie odpowiednio ubrany i jest nowoczesny kostium.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 8200 razy on-line. Klasyfikacja 2788 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 64 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 8200 razy
Bratz: Ubierać Safari

Aby garnituru safari musimy zacząć z kapelusza lub czapki, musisz wybrać kapelusz do ochrony przed słońcem, ponieważ w Afryce słońce jest bardzo niebezpieczne. Wybierz kapelusz z szerokim rondem. Panie na komary nie docierają do skóry, należy nosić długie rękawy na safari. Kurtka, że zimna noc. Spodnie mogą być długie lub krótkie. Długie spodnie z wieloma kieszeniami są bardzo przydatne, aby przejść do natury, w którym można przechowywać rzeczy można napotkać. Buty, aby chronić swoje nogi i stopy przed kontaktem z niebezpiecznymi roślinami.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Bratz: Ubierać Safari w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bratz o nazwie Bratz: Ubierać Safari. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Bratz: Ubierać Safari i jest to związane Bratz. Nasza nowa gra Bratz: Ubierać Safari jest jedna z najlepszych gier Bratz znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Bratz: Ubierać Safari, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Bratz: Ubierać Safari
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bratz

Całowanie w Buduarze GRAĆ ►

Całowanie w Buduarze

6
6 po 10 - 13136 głosów
Zagrał
158384
razy

W tej grze, lalka Bratz zaprosiła swojego chłopaka, a ona będzie, aby w jej sypialni. Spróbuj, że twój najlepszy przyjaciel nie widać, ponieważ przyszedłem do domu. Dla niego kliknąć jeden z małżonków do lalki Bratz i jej chłopak są całować.

Bratz Kosmetyki i Styl GRAĆ ►

Bratz Kosmetyki i Styl

4
4 po 10 - 3548 głosów
Zagrał
45723
razy

Wybrać Bratz styl, który chcesz dać. Po pierwsze, trzeba wziąć szampon, umyć i wysuszyć włosy. Kliknij kartę, aby dać Bratz Super spektakularnym stylu. Wybierz fryzurę, kolor i smugi. Czy makijaż i paznokcie? następnie dodać kilka dodatków do ciała do wykończenia. Kiedy chcesz i myślisz, że jesteś doskonały, kliknij przycisk Zakończ, aby zobaczyć swoje dzieło! Jeśli chcesz coś ...

Stylista dla modeli GRAĆ ►

Stylista dla modeli

5
5 po 10 - 4006 głosów
Zagrał
39718
razy

Jesteś projektant lalek Bratz. Szukaj, wymieszać i dopasować najbardziej aktualne popularne mody i style dla nich. Stwórz swoje własne czasopismo Bratz! Wybierz lalki Bratz do gry i wybierz dla niej spodnie, bluzy, wszystkich najnowszych mody. Gdy skończysz ubieranie swoje ulubione ubrania, generuje osłonę własnego magazynu, kliknij «Go» i zobaczyć wynik. Na pewno spędzić tworzenia wielką modę.