ALT DE LA IMAGEN

Sklep z Elfy

Gra w Boże Narodzenie

Sklep z Elfy

Sklep z Elfy Ocena: 6/10

GRA SKLEP Z ELFY

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, piaszczyste wizyt jej przepisach i przepisach dowiaduje się, że kredyt bankowy na jej upominkami wynika w 10 dni! Jak jest ona zamierza dokonać $10,000 w tak krótkim czasie? Z pomocą dwóch wesołej elfy, piaszczyste jest wyłączony na przeprowadzenie zabawek przygodę, zabarwienie i was zabawki dla wszystkich piękności choosiest klientów. Jeżeli Piaszczystych może pociągnąć go off, Santa będzie zaskoczeniem jej z ulepszeń do jej działalności oraz podjęcie przez nią zima Wigilia Bożego Narodzenia kulig na!

Razy Grał:

Ta gra został rozegrany 34205 razy on-line. Klasyfikacja 766 z Najlepsze Darmowe Gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 1552 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 34205 razy
Sklep z Elfy

Elfy, Boże Narodzenie, Święty Mikołaj, Zabawki,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Sklep z Elfy w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Boże Narodzenie o nazwie Sklep z Elfy. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Sklep z Elfy i jest to związane Boże Narodzenie. Nasza nowa gra Sklep z Elfy jest jedna z najlepszych gier Boże Narodzenie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Sklep z Elfy, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Sklep z Elfy
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Boże Narodzenie

Piłki Kolory GRAĆ ►
5
5 po 10 - 42925 głosów
Zagrał
1177644
razy

Jest Boże Narodzenie i nadszedł czas, aby schrupać niektóre ozdoby! Kliknij na 2 lub więcej ozdoby do schrupać je. Niszczenie wielu ozdób daje duże punkty! zniszczyć zestaw ilość ozdób, aby ukończyć poziom. It's like the reMovem wolną grę

Myszka Miki i jego rodziny GRAĆ ►
6
6 po 10 - 3318 głosów
Zagrał
43475
razy

Każdego roku, Disney rodziny obchodzi Boże Narodzenie i robić zdjęcia. To zdjęcie jest bardzo stary i Myszką Miki chce ją zatrzymać. Aby to zrobić, musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy, kawałek lub kawałki, które chcesz wypierać, poruszając myszą. Pamiętam, że podczas wchodzenia na kawałek z innym, korekta jest automatyczne.

Święty Mikołaj GRAĆ ►
6
6 po 10 - 2267 głosów
Zagrał
31502
razy

Każdy komin jest oznaczony liczbą (liczba gingerbread cookies potrzebne) i kolor (kolor obecnej). Sint można przeprowadzić wiele prezentuje za nim, ale on tylko kropla pierwszy do komina. Sint musi dostarczyć wszystkie prezenty i cookies przed słońcem wyjdzie. Jeśli zakończy on na poziomie z dwóch minut lub więcej, w lewo, będzie on miał czas na bonus poziomie. Sint's Quest nad dachami jest bardzo niebezpieczne: stary człowiek nie ...