ALT DE LA IMAGEN

Snooker Mistrz

Gra w Bilard

Snooker Mistrz

Snooker Mistrz Ocena: 5/10

GRA SNOOKER MISTRZ

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Odtwórz bilard przeciwko komputerowi. Zagraj w praktyce tryb doskonalenia swoje umiejętności. Spróbuj przejść wyzwanie 8 poziomów z różnymi trudnościami, aby stać się mistrzem bilard. Gra online bilard nigdy nie było tak realne! Miłej zabawy! Instrukcje: Wybierz migające cue piłkę z lewego przycisku myszy i umieść go w żądanej lokalizacji. Ustaw kierunku przez myszy. Przytrzymaj lewy przycisk myszy, aby wybrać żądaną moc. Zwolnij lewy przycisk myszy, aby uruchomić piłkę!

Razy Grał:

Ta gra został rozegrany 241912 razy on-line. Klasyfikacja 893 z Najlepsze Darmowe Gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 7961 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 241912 razy
Snooker Mistrz

bilard, praktyki, bale, imprezy sportowe,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Snooker Mistrz w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Bilard o nazwie Snooker Mistrz. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Snooker Mistrz i jest to związane Bilard. Nasza nowa gra Snooker Mistrz jest jedna z najlepszych gier Bilard znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Snooker Mistrz, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Snooker Mistrz
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Bilard

Czerwonych Bil GRAĆ ►
6
6 po 10 - 1003 głosów
Zagrał
112982
razy

W tej uproszczonej gry w bilard, musisz wprowadzić czerwonych bil w otwory w bilard. Bilard gry tabeli, która jest praktykowana jazdy serię kul z kija, na stole, że jest otoczony przez zespoły z elastycznego materiału i dziury w boku kończy.

Bilard Maniac GRAĆ ►
5
5 po 10 - 3142 głosów
Zagrał
85082
razy

Jest to gra, która ma kilka tabel basen. Wybierz tabeli, w którym chcesz zagrać dziś umieścić piłki i reszta wiesz jak to działa

Oryginalne Bilard GRAĆ ►
5
5 po 10 - 3248 głosów
Zagrał
59515
razy

Bilard online. Ruch kulki jest bardzo dobra, i powolne tempo gry sprawia, że można się zrelaksować, podczas gdy można oglądać na ekranie i obliczyć swój następny ruch.