Darmowe Gry

Rysunek Batman

Gra w Batman

Rysunek Batman

Rysunek Batman Ocena: 4/10

Gra Rysunek Batman

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze masz do koloru obrazu Batman. Batman to komiks superbohaterów, że urodził się w latach trzydziestych. Musisz kliknąć kolor z palety kolorów z myszką i po wybraniu koloru, musisz malować element obrazu kliknięcie tego elementu.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 108833 razy on-line. Klasyfikacja 103 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 7082 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 108833 razy
Rysunek Batman

Batman, kolor, komiksy,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Rysunek Batman w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Batman o nazwie Rysunek Batman. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Rysunek Batman i jest to związane Batman. Nasza nowa gra Rysunek Batman jest jedna z najlepszych gier Batman znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Rysunek Batman, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Rysunek Batman
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Batman

Batman: w ciepło w nocy GRAĆ ►

Batman: w ciepło w nocy

4
4 po 10 - 3894 głosów
Zagrał
82425
razy

Batman: w ciepło w nocy to platforma oparta na grze akcji stworzone dla internetowych i uczestniczy postacie z serialu telewizyjnego Batman. Będziesz korzystać z list strzelać klawiszy strzałek, aby przenieść i spacji do skoku.

Batman i Kanjar Ro GRAĆ ►

Batman i Kanjar Ro

4
4 po 10 - 3378 głosów
Zagrał
72629
razy

W tej grze akcji, pojawi się Batman i wziąć na Kanjar Ro i jego zespołu z nikczemną popleczników. Korzystania z prawej i lewej strzałki, aby poruszać, strzałki w górę i spacji do skoku, litera f na ogień, strzałkę w dół kucanie i literą S na hak. Batman jest komiks, który pojawił się w trzydziestym i jego misją jest obrona miasta Gotham przestępców.

Batman w wahadłowy GRAĆ ►

Batman w wahadłowy

5
5 po 10 - 2794 głosów
Zagrał
60917
razy

W tym nonstop arkadami pomostowych, który łączy dynamikę gry arkadami z klawiatury zacierania uzależniające skurcz gry znajdują się skakać, szybować i przesuń przez mila po mili Gotham City. Będzie można użyć klawiszy strzałek do przemieszczania się i spacji do skoku.