Darmowe Gry

Batman pływające miasto

Gra w Batman

Batman pływające miasto

Batman pływające miasto Ocena: 4/10

Gra Batman pływające miasto

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Batman został sfotografowany, ale Joker ukradł zdjęcie i złamał go. Joker wręczył podziale zdjęcie do Batman. Pomoc Batman odbudować Fotografia, za pomocą myszki.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 29218 razy on-line. Klasyfikacja 584 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 2248 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 29218 razy
Batman pływające miasto

Batman, George Clooney, Michelle Pfeiffer, Robin,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Batman pływające miasto w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Batman o nazwie Batman pływające miasto. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Batman pływające miasto i jest to związane Batman. Nasza nowa gra Batman pływające miasto jest jedna z najlepszych gier Batman znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Batman pływające miasto, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Batman pływające miasto
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Batman

Rysunek Batman GRAĆ ►

Rysunek Batman

4
4 po 10 - 7082 głosów
Zagrał
108833
razy

W tej grze masz do koloru obrazu Batman. Batman to komiks superbohaterów, że urodził się w latach trzydziestych. Musisz kliknąć kolor z palety kolorów z myszką i po wybraniu koloru, musisz malować element obrazu kliknięcie tego elementu.

Batman: w ciepło w nocy GRAĆ ►

Batman: w ciepło w nocy

4
4 po 10 - 3894 głosów
Zagrał
82425
razy

Batman: w ciepło w nocy to platforma oparta na grze akcji stworzone dla internetowych i uczestniczy postacie z serialu telewizyjnego Batman. Będziesz korzystać z list strzelać klawiszy strzałek, aby przenieść i spacji do skoku.

Batman i Kanjar Ro GRAĆ ►

Batman i Kanjar Ro

4
4 po 10 - 3378 głosów
Zagrał
72629
razy

W tej grze akcji, pojawi się Batman i wziąć na Kanjar Ro i jego zespołu z nikczemną popleczników. Korzystania z prawej i lewej strzałki, aby poruszać, strzałki w górę i spacji do skoku, litera f na ogień, strzałkę w dół kucanie i literą S na hak. Batman jest komiks, który pojawił się w trzydziestym i jego misją jest obrona miasta Gotham przestępców.