Darmowe Gry

łyżwiarze lalka Barbie

Gra w Barbie

łyżwiarze lalka Barbie

łyżwiarze lalka Barbie Ocena: 5/10

Gra łyżwiarze lalka Barbie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Najbardziej popularne lalki Mattel wystąpili piękną scenę, gdzie jest lodowisko z Kenem. Ale to migawka stała logiczna, i trzeba go wykonać prawidłowo, aby go zobaczyć. W tym obrazie jest Barbie w stroju księżniczki z pięknej sukni i trochę korony. Ken jest zbieranie jej talii i razem robimy piruet w łyżwiarstwie figurowym. Dwa inne księżniczki ogląda scenę, która jest lodowisko w chmurach, z ładnym szklanym zamku w tle i skrzydlatych koni latające po niebie.Puzzle pełne magii i kolorów.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 62006 razy on-line. Klasyfikacja 229 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 13316 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 62006 razy
łyżwiarze lalka Barbie

Barbie jest lalka z lat 60-tych, który został stworzony przez Ruth Handler zabawki dla firmy Mattel. Jest to największy sukces w historii lalki, a dziś nadal być wprowadzane do obrotu dla dziewcząt na całym świecie. Ale interesuje kolekcjonerów Zabawka modeli, które mogą kosztować fortunę. Również Jeśli kiedykolwiek grał z jednym z tych lalek Barbie może być teraz bawić w zabawny sposób z tej układanki na jednym z filmów animowanych. Musisz dopasować każdy kawałek w miejscu odkryć sceny tej układanki.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie łyżwiarze lalka Barbie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie łyżwiarze lalka Barbie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie łyżwiarze lalka Barbie i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra łyżwiarze lalka Barbie jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie łyżwiarze lalka Barbie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

łyżwiarze lalka Barbie
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253564
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136901
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136209
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.