Darmowe Gry

Boże Narodzenie Barbie

Gra w Barbie

Boże Narodzenie Barbie

Boże Narodzenie Barbie Ocena: 5/10

Gra Boże Narodzenie Barbie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Na Boże Narodzenie Barbie chce być modna. Musisz ubierać ubrania Barbie na Boże Narodzenie, z Santa kapelusz, szalik lub kapelusz bałwana. Barbie posiada wszystkie akcesoria, aby być modnym w Boże Narodzenie. Stwórz własną postać komponowania każdy element, aby stworzyć idealne dziewczyny na święta. Biżuteria, włosy, usta, oczy, kapelusz i ubrania, aby dostosować Barbie na Boże Narodzenie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 35539 razy on-line. Klasyfikacja 504 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 1768 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 35539 razy
Boże Narodzenie Barbie

W tej grze masz do makijażu i ubieranki Barbie, ubrania świąteczne. Aby to zrobić, kliknij element za pomocą myszki i przeciągając ciało który Barbie. Umieść wszystkie akcesoria na charakter się charakteryzować na święta. Ubierz i dostosować słynną postać tak ukochane dziewczyny.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Boże Narodzenie Barbie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Boże Narodzenie Barbie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Boże Narodzenie Barbie i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Boże Narodzenie Barbie jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Boże Narodzenie Barbie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Boże Narodzenie Barbie
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253415
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136702
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136021
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.