Darmowe Gry

księżniczka Lalka Barbie

Gra w Barbie

księżniczka Lalka Barbie

Księżniczka Lalka Barbie Ocena: 6/10

Gra księżniczka Lalka Barbie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Barbie jest księżniczką i musi być doskonała, aby tańczyć z księciem w tej grze o modzie. Aby zagrać trzeba mieć dobry gust i styl. Aby zagrać trzeba makijażu, grzebień i ubrać lalkę bajki księżniczka. Będziesz korzystać z myszy na elemencie, który chcesz zastosować na jej ładnej twarzy i nawigacji ruchem myszy. Możesz zmienić wszystko co chcesz, czasami można poczuć się jak grać kont. Łatwy poziom dla dzieci i wszystkich.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 21372 razy on-line. Klasyfikacja 913 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 1220 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 21372 razy
księżniczka Lalka Barbie

Ustaw opowieść księżniczka trzeba dostosować dziecko charakter lalki inspirowane sukcesem. Jednym z najbardziej popularnych zabawek z Mattel.Aktywności dla dzieci, w których mają do makijażu, grzebień i sukni problemu. Po zakończeniu można wydrukować wynik, aby zobaczyć jak to jest papier. Możesz wybrać z biżuteria, fryzury, koloru włosów, moda, biżuteria i wiele innych.Wciągająca gra dla dziewczyn, które kochają modę.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie księżniczka Lalka Barbie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie księżniczka Lalka Barbie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie księżniczka Lalka Barbie i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra księżniczka Lalka Barbie jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie księżniczka Lalka Barbie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

księżniczka Lalka Barbie
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253415
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136702
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136021
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.