Darmowe Gry

Barbie Zwierzę Domowe Lekarz

Gra w Barbie

Barbie Zwierzę Domowe Lekarz

Barbie Zwierzę Domowe Lekarz Ocena: 6/10

Gra Barbie Zwierzę Domowe Lekarz

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Barbie uwielbia mieszanie jej pasję do stylowych strojach z miłości do swojej pracy jako zwierzę domowe lekarza, gdy ona przygotowuje się na kolejny pełny dzień w klinice! Pomóż jej zdecydować, co pastel kolorowy strój nosić, co uniform lekarza wybrać, co ładny elegancki kapelusz pielęgniarka i stylowe fryzury afiszować dzisiaj w pracy, a ona robi jej najlepiej leczyć wszystkie swoje puszyste pacjentów!

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 22071 razy on-line. Klasyfikacja 887 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 502 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 22071 razy
Barbie Zwierzę Domowe Lekarz

Barbie jest lalka moda rozpoczęła marca 1959 stworzonego przez amerykańską bizneswoman Ruth Handler. Barbie stała się ważnym elementem rynku mody lalka zabawka przez pięćdziesiąt lat, i była przedmiotem licznych kontrowersji i spraw sądowych, często z udziałem parodię lalki i jej stylu życia.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Barbie Zwierzę Domowe Lekarz w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Barbie Zwierzę Domowe Lekarz. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Barbie Zwierzę Domowe Lekarz i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Barbie Zwierzę Domowe Lekarz jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Barbie Zwierzę Domowe Lekarz, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Barbie Zwierzę Domowe Lekarz
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253415
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136702
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136021
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.