Darmowe Gry

Barbie Puzzle Poziom 1

Gra w Barbie

Barbie Puzzle Poziom 1

Barbie Puzzle Poziom 1 Ocena: 2/10

Gra Barbie Puzzle Poziom 1

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Lubisz Barbie? Gra logiczna, Barbie, to jest pierwszy poziom, tutaj elementy są sortowane, tak będzie łatwiej dopasować elementy. Wystarczy umieścić każdy kawałek obrazu w miejscu, tak, że obraz jest kompletny. Jest to prosta gra, dzieci bardzo ją lubię. Będą one w stanie grać ludzi w każdym wieku. Lalka Barbie jest jedną z ulubionych zabawek dziewcząt i niektórych dzieci. Reprezentuje ideał estetyczny i osobowości dały dzięki serii kreskówek i filmów on wystąpił.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 125346 razy on-line. Klasyfikacja 86 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 2.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Ocena na podstawie 25686 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 125346 razy
Barbie Puzzle Poziom 1

W tej grze trzeba odbudować obraz, który jest podzielony na nowe części. Wystarczy umieścić z powrotem na miejscu każdy obraz. Jest łatwy i prosty skład. Kawałki są umieszczane w sposób, który jest łatwy dla dzieci, za pomocą myszy, kliknij i przeciągnij każdą część na miejsce. Cały obraz jest scena z jednego z filmów, że to lalka bajki. Widzimy scenę z filmu z skrzydła i plecy latania. Zalecane aktywności dla każdego. Pewnie można spędzić dobry czas gry z tej gry.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Barbie Puzzle Poziom 1 w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Barbie Puzzle Poziom 1. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Barbie Puzzle Poziom 1 i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Barbie Puzzle Poziom 1 jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Barbie Puzzle Poziom 1, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Barbie Puzzle Poziom 1
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253415
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136702
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136021
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.