Darmowe Gry

Makijaż z Barbie

Gra w Barbie

Makijaż z Barbie

Makijaż z Barbie Ocena: 4/10

Gra Makijaż z Barbie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor oczu, aby zrobić to lepiej. Skończyliśmy z warg, a następnie niektóre szczegóły z biżuterią, aby zakończyć.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 253555 razy on-line. Klasyfikacja 31 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 36324 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 253555 razy
Makijaż z Barbie

Gry makijaż, który ma słynne lalki Barbie jako model. Makijaż do nadgarstka. Klasyczny blond lalki ćwiczyć przez ten zestaw obrazów. Dowiedz się wszystkie tajemnice stylizacji z tym przykładzie, w którym będzie można zmienić kolor skóry, oczu, kolor włosów, fryzurę, usta, i wszystkie elementy. Oprócz rzutu elegancji, która jest klejnotem lub niektóre kwiaty umieścić w jej włosy. Wersja bardzo popularne wśród dziewcząt i ludzi, którzy kochają style.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Makijaż z Barbie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Makijaż z Barbie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Makijaż z Barbie i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Makijaż z Barbie jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Makijaż z Barbie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Makijaż z Barbie
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136885
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136203
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.

Barbie Puzzle Poziom 1 GRAĆ ►

Barbie Puzzle Poziom 1

2
2 po 10 - 25686 głosów
Zagrał
125518
razy

Lubisz Barbie? Gra logiczna, Barbie, to jest pierwszy poziom, tutaj elementy są sortowane, tak będzie łatwiej dopasować elementy. Wystarczy umieścić każdy kawałek obrazu w miejscu, tak, że obraz jest kompletny. Jest to prosta gra, dzieci bardzo ją lubię. Będą one w stanie grać ludzi w każdym wieku. Lalka Barbie jest jedną z ulubionych zabawek dziewcząt i niektórych dzieci. Reprezentuje ideał estetyczny i o ...