Darmowe Gry

Barbie Puzzle

Gra w Barbie

Barbie Puzzle

Barbie Puzzle Ocena: 6/10

Gra Barbie Puzzle

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca, aby zobaczyć całą scenę.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 136901 razy on-line. Klasyfikacja 73 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 18188 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 136901 razy
Barbie Puzzle

Zagadki są zdjęcia, które rozkładają się na kawałki. Cała scena jest podzielona na części z różnic. Każda z tych części musi zmieścić się na drugim końcu do pobierania całego obrazu, jak to było u początków. Są wersje, które są odtwarzane w określonym czasie. Aktywny na czas. Każda fotografia może służyć uszkodzony. W tym przypadku mamy scenę, w której trzy różne lalki stanowią dla nas. Barbie jest lalka moda produkowany przez amerykańską firmę zabawki Mattel, Inc.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Barbie Puzzle w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Barbie Puzzle. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Barbie Puzzle i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Barbie Puzzle jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Barbie Puzzle, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Barbie Puzzle
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253564
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136209
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.

Barbie Puzzle Poziom 1 GRAĆ ►

Barbie Puzzle Poziom 1

2
2 po 10 - 25686 głosów
Zagrał
125528
razy

Lubisz Barbie? Gra logiczna, Barbie, to jest pierwszy poziom, tutaj elementy są sortowane, tak będzie łatwiej dopasować elementy. Wystarczy umieścić każdy kawałek obrazu w miejscu, tak, że obraz jest kompletny. Jest to prosta gra, dzieci bardzo ją lubię. Będą one w stanie grać ludzi w każdym wieku. Lalka Barbie jest jedną z ulubionych zabawek dziewcząt i niektórych dzieci. Reprezentuje ideał estetyczny i o ...