Darmowe Gry

Modna Barbie

Gra w Barbie

Modna Barbie

Modna Barbie Ocena: 5/10

Gra Modna Barbie

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Z myszką musisz ubrać Barbie z miejskiego stylu dorywczo. Klasyczna gra z odzieżą. Mają różne elementy garderoby jak spodnie, spódnice, buty, koszulki i więcej ubrań. Z myszką musisz ubrać dziewczynę bohatera z dorywczo, miejskiego stylu. Odzież proste płaskie kolory. Zestaw starym stylu sukni przypomina gry z wycięciami, którzy ubrani do zabytkowych lalek. Dziewczyna bohater czeka Ci wybrać odpowiednie kolory ubrań na dziś.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 15743 razy on-line. Klasyfikacja 1282 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 958 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 15743 razy
Modna Barbie

Gra, w której musisz połączyć różne szaty. Musisz zrobić spódnica w kolorach łączą się z koszuli. Wybierz ubrania dla kobiet. Co musisz zrobić, to wybrać ubrania szafa, która pasuje. Odzież bardzo podstawowe kolory płaskie. Musisz znaleźć kombinacje ubrania dla dziewczyna go do mody. Moda zajmie ładne ubrania z kolorów, które dobrze pasują do siebie. Ubierz gry.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Modna Barbie w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Modna Barbie. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Modna Barbie i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Modna Barbie jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Modna Barbie, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Modna Barbie
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253417
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136704
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136021
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.