Darmowe Gry

Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka

Gra w Barbie

Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka

Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka Ocena: 6/10

Gra Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze musisz wybrać najlepszy strój dla partii księżniczki na zamku. Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka. Aby strój musisz przejść klikając na ubrania, włosów i akcesoriów, aby pojawić się na nadgarstku. Kliknij ponownie, aby go pozbyć i wybrać inny. Musisz zrobić ładny zestaw ubrań dla księżniczki. To będzienajpiękniejszy i najbardziej elegancki wieczór. Rodzina królewska. Postać, która jest przydatna dla lalka Barbie.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 75382 razy on-line. Klasyfikacja 178 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 6814 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 75382 razy
Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka

Jednym z ulubionych księżniczka dla dziewcząt jest Kopciuszek. Opowieść o dziewczynie, która jest osierocony. Jej macocha i siostry traktować ją poważnie, jak sługa. Pewnej nocywróżka pojawia się do niego i daje mu garnitur, aby przejść do strony w pałacu królewskim. Tej nocy na balu nazywa księcia, która zakochuje się niej. Ona ucieka i zapomnieć buta. Książę szuka domu do domu, aby znaleźć właściciela zagubionego buta. W końcu okazało się, że, wziąć ślub i żyć długo i szczęśliwie. Masz szafę pełną strojów, butów i peruk, aby doskonały Barbie Kopciuszek na dzisiaj wieczorem. Zrób strój podobny do oryginału. Kiedy skończysz, możesz zacząć od nowa.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Barbie w stroju księżniczki Kopciuszka
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253564
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136901
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136209
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.