Darmowe Gry

lalka Barbie w lodowisko

Gra w Barbie

lalka Barbie w lodowisko

Lalka Barbie w lodowisko Ocena: 4/10

Gra lalka Barbie w lodowisko

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Zabawa puzzle z Barbie z ukochanym łyżwach Ken na lodowisko. Podczas jazdy, robią piękne piruety i tańca przy dźwiękach muzyki. Na tym zdjęciu widać też dwie siostry Barbie podziwiać wystawę rysunku łyżwach.Lodowisko jest pełna białych chmur w tle znajdziemy zamek Barbie i Ken. Ich trzy córki zamontowane na trzech skrzydlatych koni patrzą na nich z nieba. Jest zabawny, biały niedźwiedź polarny na łyżwach z nich. Jeśli korzystają ten piękny krajobraz, dokonać tej układanki Barbie łyżwiarka figurowa.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 35043 razy on-line. Klasyfikacja 525 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 2490 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 35043 razy
lalka Barbie w lodowisko

Barbie jest najbardziej popularna lalka na rynku. W ten miły puzzle Barbie, widzimy księżniczkę z Kenem na lodowisko i puszyste chmury.Sceneria jest piękna, w tle jest zamek, trzy skrzydlate konie i fioletowy zachód słońca. Barbie i Ken są zawsze razem, więc w tej grze możesz cieszyć się ich miłości i magii. Barbie ma na sobie różową sukienkę i białą koronkę. Ken jest ubrany w szarą koszulę, czarne spodnie i czarny płaszcz koloru. Jeśli podoba Ci się miłość między tymi lalkami, baw się dobrze grając w tę zagadkę Barbie.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie lalka Barbie w lodowisko w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie lalka Barbie w lodowisko. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie lalka Barbie w lodowisko i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra lalka Barbie w lodowisko jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie lalka Barbie w lodowisko, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

lalka Barbie w lodowisko
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253564
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136901
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136209
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.