Darmowe Gry

Barbie: Suknie wieczorowe

Gra w Barbie

Barbie: Suknie wieczorowe

Barbie: Suknie wieczorowe Ocena: 6/10

Gra Barbie: Suknie wieczorowe

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze nie ma zdjęć z Barbie z całej szafie suknie, musisz wybrać dla niej na gali tego wieczoru z przepięknym stroju i fryzury. Przesuwając mysz trzeba ubierać Barbie, aby to promienna. Czy lalka po prawej i lewej stronie są wszystkie ubrane dzisiaj, wszystkie sukienki są od dawna używane do wielkiego wydarzenia, bardzo stylowe i bardzo delikatnych kolorach. Masz również peruki z różnych fryzur i biżuterii, aby zakończyć strój.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 27073 razy on-line. Klasyfikacja 692 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 1816 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 27073 razy
Barbie: Suknie wieczorowe

Gra dla dziewczyn gdzie trzeba ubrać lalkę Barbie w stylowy sposób z wieczorowej sukni. Przygotuj kilka strojów do wyboru w różnych kolorach, tak łączą się z różnych peruk. Musisz zrobić bohaterem gry jest najładniejszą dziewczyną na imprezie. Starając się wybrać i połączyć wszystkie elementy, takie jak fryzura, kolor włosów, biżuterii i odzieży. Wszystkie kostiumy są długie, długie spódnice z długim locie. Są bardzo ładne garnitury, które siedzą dobrze z postacią lalki. Się, że można zrobić oryginalny tworzenia. Możesz grać i powtórzyć tyle razy, ile chcesz.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Barbie: Suknie wieczorowe w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Barbie: Suknie wieczorowe. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Barbie: Suknie wieczorowe i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Barbie: Suknie wieczorowe jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Barbie: Suknie wieczorowe, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Barbie: Suknie wieczorowe
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253417
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136704
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136021
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.