Darmowe Gry

Lalka Barbie idzie na plażę

Gra w Barbie

Lalka Barbie idzie na plażę

Lalka Barbie idzie na plażę Ocena: 4/10

Gra Lalka Barbie idzie na plażę

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Lalka Barbie idzie na plażę, a jedynie, że ma wątpliwości, bikini. Pomóż jej podjąć decyzję o sarong i klapki plażowe i torby, które odbywają się kremów, aby uniknąć spalania. Wszystko to można to zrobić za pomocą myszki, klikając na dany obiekt i przeciągnąć go do jej piękne ciało.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 22453 razy on-line. Klasyfikacja 733 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 4.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Ocena na podstawie 2226 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 22453 razy
Lalka Barbie idzie na plażę

Lalka Barbie, Mattel, Karaiby,

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Lalka Barbie idzie na plażę w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Lalka Barbie idzie na plażę. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Lalka Barbie idzie na plażę i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Lalka Barbie idzie na plażę jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Lalka Barbie idzie na plażę, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Lalka Barbie idzie na plażę
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
250827
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18186 głosów
Zagrał
134224
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19124 głosów
Zagrał
133411
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.