Darmowe Gry

lalka Barbie, dorosłą kobietą

Gra w Barbie

lalka Barbie, dorosłą kobietą

Lalka Barbie, dorosłą kobietą Ocena: 5/10

Gra lalka Barbie, dorosłą kobietą

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

W tej grze o ubieranie Barbie są można znaleźć rodzaj mody, która jest obecna, a także ma ślady mody vintage. Jego szaty mają mieszankę świeżości, młodzieńczy styl i elegancję, które sprawiają, że wyjątkowy dziewczyna Barbie. Musisz wybrać i połączyć każdy element odzieży stworzyć zupełnie unikalny zestaw do swoich potrzeb. Możesz także zmienić typ i kolor włosów, aby mieć ten sam styl, jak na strój. Akcesoria, takie jak torebki, buty i kolczyki są bardzo ważne przy wyborze stroju, więc należy również spojrzeć te małe szczegóły.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 20337 razy on-line. Klasyfikacja 982 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 5.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Ocena na podstawie 1336 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 20337 razy
lalka Barbie, dorosłą kobietą

Ubierz gry dążyć ubrać lalkę w różnych stylach i odzieży. Z tych gier dzieci mogą dopasować ubrania, jak im się podoba i rozwijać ich kreatywność.Bohaterem gry jest Barbie, która powinna ubierać z różnych ubrań i wielu innych przedmiotów. Musisz przeciągnąć ubrania na ciele ubrać manekin, jest bardzo prosty i szybki sposób stworzyć swój własny modny strój.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie lalka Barbie, dorosłą kobietą w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie lalka Barbie, dorosłą kobietą. I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie lalka Barbie, dorosłą kobietą i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra lalka Barbie, dorosłą kobietą jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie lalka Barbie, dorosłą kobietą, że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

lalka Barbie, dorosłą kobietą
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253415
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136702
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136021
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.