Darmowe Gry

Barbie na lodzie (puzzle)

Gra w Barbie

Barbie na lodzie (puzzle)

Barbie na lodzie (puzzle) Ocena: 6/10

Gra Barbie na lodzie (puzzle)

Podoba ci się? Wystarczy kliknąć!
Komentować!
Głosować!
Pin It!
Delicious
Opis:

Barbie została wizyty Disney World z Kenem i jej przyjaciół. Podróż przyniosła pamiątkowe zdjęcie, ale jej siostra złamała zdjęcie. Barbie chce mieć tę pamiątkę zdjęcie, możesz pomóc naszej przyjaciółce naprawić zdjęcie. Zrekonstruować obraz, utwór będzie wybrać za pomocą myszy, a gdy o 2 lub więcej sztuk są automatycznie zszyte.Celem jest, aby zakończyć puzzle i ponownie pozwolić duże zdjęcie. To jest logiczna z Barbie, Ken i przyjaciół. Użyj myszki, aby odbudować zagadkę.

Razy grał:

Ta gra został rozegrany 43608 razy on-line. Klasyfikacja 374 z najlepsze darmowe gry.

Ocena

Chcemy wiedzieć, co gracze myślą o każdej grze. Ta gra ma ocenę innych graczy 6.

Oceń tę grę

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Ocena na podstawie 5064 opiniami użytkowników

GRAĆ
Zagrał 43608 razy
Barbie na lodzie (puzzle)

Lalka Barbie ma zdjęć ice skating. Widzimy na łyżwach księżniczka z księciem. Za jej przyjaciele są. W oddali widać zamek ponad chmurami. Skrzydlate konie latające po niebie. Wspaniałe krajobrazy trzeba wrócić do ukończenia. Weź tę zagadkę w jak najkrótszym czasie. Musisz opuścić obraz, jak to było w oryginale, tak szybko jak to możliwe.

O czym jest ta gra? Jest to darmowa gra o nazwie Barbie na lodzie (puzzle) w przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalowania czegokolwiek, jest całkowicie wiarygodna. Na tej stronie będzie można grać za darmo to flash gra Barbie o nazwie Barbie na lodzie (puzzle). I pamiętaj, to jest wolny gra o nazwie Barbie na lodzie (puzzle) i jest to związane Barbie. Nasza nowa gra Barbie na lodzie (puzzle) jest jedna z najlepszych gier Barbie znajdziesz i możesz podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i kontaktów na portalach społecznościowych. Jest to gra on-line i gier wideo o nazwie Barbie na lodzie (puzzle), że zapraszamy do zabawy, cieszyć się i dowiedzieć się o niej, jak również do dzielenia się w komentarzach i znajomych na sieć społeczna.

Barbie na lodzie (puzzle)
Z POWROTEM

najpopularniejsze gry Barbie

Makijaż z Barbie GRAĆ ►

Makijaż z Barbie

4
4 po 10 - 36324 głosów
Zagrał
253415
razy

Barbie potrzebuje obrazu uwieść aparat! , Aby rozpocząć odtwarzanie z niego śmiało i uczyć się i ćwiczyć z nim. Wybierz swój ulubiony kolor na twarzy, włosy, oczy, usta i wszystkie akcesoria do Barbie piękniejsze. Posiada pełny zestaw makijaż iść zobaczyć, że kolor i odcień skóry, który najbardziej Ci odpowiada. Potem idziemy do salonu, z fryzury i koloru. Następnie można wybrać kolor ...

Barbie Puzzle GRAĆ ►

Barbie Puzzle

6
6 po 10 - 18188 głosów
Zagrał
136702
razy

Rekonstrukcja obrazu z kilku lalek Barbie. Gra logiczna, Barbie, masz 3 poziomy trudności do wyboru. Na pierwszym poziomie części są klasyfikowane i dobrą postu zmysłów. Na drugim i trzecim poziomie, trzeba będzie obrócić kawałki, aby pasowały do siebie. Celem jest to, że obraz jest kompletny. Przenoszenie części obrazów, które mają być umieszczone w odpowiednim miejscu. Trzy lalki Barbie czeka na Ciebie do końca ...

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie GRAĆ ►

Dzień sprzątania w domu Lalka Barbie

4
4 po 10 - 19126 głosów
Zagrał
136021
razy

Lalka Barbie miała strona ostatnia noc w domu i ludzi wyszedł z pokoju bałagan i Lalka Barbie ma teraz czyste. Pomoc naszym przyjacielem do zebrania. Aby to zrobić, clivk obiekt, który chcesz przenieść z myszy i przesunąć ją ruchem myszy.